Ücretsiz İngilizce Lavasoft 5.4 MB 89
16.07.2013 01.04.2022

Adaware antivirüs, bilgisayarınızı çevrimiçi tehditlere karşı korur

Ad-Aware Free Antivirus, internet üzerinden bulaşan casus yazılımlara karşı çok etkili bir Adware yazılımıdır.

Dünyada ki en popüler Adware yazılımıdır. Ücretsiz versiyonu anlık koruma sağlamamakta olup, sadece tarama ve temizleme işlemini yapmaktadır.

Bilgisayarınız hafızası, kayıt defteri veya hard diskte gördüğü tüm zararlı uygulamaları başarılı bir şekilde ortadan kaldıran Ad-Aware (eski adıyla Lavasoft) yazılımı bu alandaki en eski yazılımlardandır.

Windows cihazlarınızı güvende tutmak için veri trafiğini canlı olarak tarayarak kötü niyetleri paketleri ağ üzerinde yakalayabilir.

Sistem kaynaklarını minimum seviyede kullanarak azami seviyede korumayı hedefler. Windows için Adaware antivirüs, bu alanda geliştirilen ilk yazılımlardan biridir. Bu alanda 1999’dan beri birçok ödülün sahibidir. Adaware, piyasadaki en iyi ve en kararlı kötü amaçlı yazılım önleme programlarından biri olarak kabul edilmektedir.  İsteğe bağlı tarayıcı , kullanıcılara antivirüs taraması için çok sayıda seçenek sunar. Kısa süreli sık sık güncelleme alarak en son tehditlere karşı korumanızı sağlamak için en son kötü amaçlı yazılım bilgilerini indirir.

Geri planda en son tehditlere karşı korumanızı sağlamak için en son kötü amaçlı yazılım bilgilerini indirir. Bu antivirüs ile bilgisayarınızı e-posta kaynaklı tehditlere, bilgisayar korsanlarına ve kimlik avı saldırılarına ve ayrıca şüpheli uygulamalara karşı arka planda çalışarak sisteminizi korur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir