07.2015 07.2015

Skype for android sürümü gelen resmi duyuruya göre artık daha kolay ve rahat bir kullanım sunuyor. İsteyenler için otomatik giriş gerçeğe dönüşüyor. Yazılı, sesli ve görüntülü özellikleri ile meşhur bir platform olan skype, yeni gelen skype 5.5 sürümü ile artık kullanıcılarının sisteme daha rahat giriş ve çıkış yapabilmelerini sağlayacak, ve kullanıcılarına daha iyi bir kullanım deneyimi sunacaktır.

Android-icin-Skype-5-5-Surumu-Cikti

Skype android 5.5 sürümünü kullanan android‘li cihaz sahipleri, skype‘ye bilgilerini kullanarak bir kez giriş yapıp çevrimiçi olduklarında, bir sonraki giriş için bilgilerini tekrar kullanmak zorunda olmayacaklar. Başka bir deyişle skype artık bundan sonra girdiğiniz tüm kullanıcı bilgilerinizi hatırlayacak ve acil durumlarda sizden tekrar kullanıcı adı ve şifre girmenizi istemeyecek.

Skype android 5.5 kullanım kolaylığı

Akıllara takılan bir soru var. Telefonunuza skype giriş bilgilerinizi kaydettiğiniz durumda, kötü niyetli insanlar sizin hesabınıza giriş yapabilecekler mi ? Tabikide skype bunuda düşünüp ”sadece şifre sor” seçeneği ile sizin kullanıcı adınızı hatırlayıp, hesabınıza başkalarının girmesini engelleyecektir.

Skype android sürümünün bir sonraki güncellemesinde ise, ”önizleme” seçeneği yer alacak, yani web içeriklere erişmeden önce tehlikeli durumlardan kaçınma şansınız olacak.

Skype 5.5 sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Android cihazınızda skype kullanıyor musunuz ?

460 defa Okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir