Demo İngilizce Artoonix 147
10.10.2013 01.04.2022

Artoonix

Animasyon Yapma Programıdır.

Resim çizin ya da dosyaları aktarmak. Ya da herhangi bir film kareleri serisi (AVI, animasyonlu GIF) – Her iki sabit resim (JPEG, GIF, BMP, WMF … hatta saydamlık bilgileri korunur neredeyse varolan herhangi bir formatta) import edebilirsiniz. Renkler * nesneleri, kendi paletleri * oluşturmak, invert bunları tek bir fare tıklaması ile istediğiniz herhangi bir şekilde döndürmek kolayca ayarlayabilirsiniz.

Geleneksel animasyon araçlarını kullanarak diğer kaynaklardan kendi çizimleri veya ithal nesneleri canlandırın. Detaylı değişiklikler yapılabilir Artoonix çok nesne çok kare fonksiyonları ve otomatik çerçeve tweening * ise verimlilik artışı için bir çerçeve-tabanlı bir editördür. “Distort” ve animasyonlar sıvı hareketlerini kolaylaştırmak için “Warp” nesne dönüşümleri fonksiyonları da vardır.

 

Kayıt mikrofon veya herhangi bir ses dosyası ekleme müziği (WAV, MP3) ile geliyor. Animasyonlar ve filmler için en iyi ses elde etmek için gelişmiş bir multi-track ses editörü vardır. (Fade için düzeyleri ve hızını değiştirmek, çeşitli mix) animasyonlar, ses efektleri ekleme ve hatta tek başına bir müzik dosyaları olarak dışa aktarabilirsiniz.

 

Yüksek kaliteli film dosyaları (örneğin favori sıkıştırma codec ile avi dosyası içine) İhracat animasyon, Flash SWF veya kolay web yayıncılığı, e-posta için bir animasyonlu GIF dosyaları, cep telefonu duvar kağıdı olarak kullanırsınız … Burada ayrıca artoonix Galerisi’nde eserlerini yayınlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir