Shareware/Deneme İngilizce Ashampoo GmbH 339
07.2013 07.2013

Ashampoo  FireWall PRO ile büyük koruma gücü. Az sistem yükü

Aşağıdaki tüm fonksiyonlar ve özellikler sadece Ashampoo FireWall Pro sürümünde mevcuttur.

Çocuk Koruma modu:
Bu özellik endişeleri ebeveynler için mükemmeldir. Doğru şifre girilmeden çevrimiçi bağlantıya gitmeyi imkansız yapar.
Truva atlarına karşı aktif koruma:
Pro sürüm, Truva atı programlarına, DLL korsanlarına ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı etkili bir aktif koruma sağlar. Bu çevrimiçi gizlilik ve bilgi iletimi için internet tarayıcısı gibi güvenilir uygulamaları kullanmaya çalışır.
Gizli portlar:
“Portlar” radio kanalları gibidir. Onlar internetten bilgisayarınıza erişmek için kullanılan adreslerdir. Bu adreslerden binlerce vardır ve bunlardan herhangi biri olup olmadığını “açık” port tarayıcı ile bulabilir ve bilgisayarınıza erişebilir. Gizli portlar, portlarınızı görünmez yapar ve böylece tarayıcı programları bile bilgisayarınızda varolan portları göremez. Bu, saldırılara karşı çok güçlü koruma sağlar.
Port tarama engelleme:
Bu özellik bilgisayarınızın portlarının taranmasını engeller, hatta iletişim için kullandığınız açık portları bile. Gizli portlarla beraber saldırganların makinenize erişmesini neredeyse imkansız hale getirir.
Karmaşık kurallar:
Deneyimli kullanıcılar, kendi özel ihtiyaçlarına göre karmaşık güvenlik duvarı kurallarını tanımlayabilirler. Örneğin, “Y uygulaması için X portundaki giden UDP paketlerine izin ver” şeklinde bir kural oluşturabilirsiniz.
Trafik hacmi sınırlayıcı:
Bu yararlı fonksiyon hacim tabanlı internet hesaplarındaki (kota) beklenmeyen maliyetleri önler. Bu, trafiğinizi izler ve aylık limitinize ulaştığınızda bağlantıyı otomatik olarak kapatacak şekilde ayarlanabilir.
Gerçek-zamanlı bağlantı analizi:
Bu fonksiyon gerçek zamanlı olarak her bağlantı ve her olay için detayla istatistikler üretir ve bunları görüntüler.
İnternet Hızlandırıcı:
İnternet bağlantı ayarlarınızı kontrol eder ve gerekirse daha iyi performans elde etmek için ayarlarınızı otomatik olarak uygun hale getirir.
Dosya Silici:
Bu yararlı araç, sabit diskinizdeki kritik dosyaları ve klasörleri kalıcı olarak silmenize olanak sağlar. Onlar, veri güvenlik uzmanlarının kullandığı profesyonel laboratuvar araçlarıyla bile bulunamaz ve geri getirilemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir