Shareware/Deneme Türkçe Ashampoo GmbH 62
08.10.2013 01.04.2022

Ashampoo GetBack Photo silinen fotoğraflarınızı kaydeder…hangi depolama aygıtından olursa olsun

Silinen fotoğrafları başarılı kurtarma

Ashampoo GetBack Photo kayıp ya da silinen resimleriniz için mükemmel bir programdır. Etkin fotoğraf arama fonksiyonu ile fotoğrafları bulur ve kurtarır.

Ashampoo GetBack Photo, hafıza kartları, akıllı telefonlar, USB sabit disk sürücüleri gibi farklı depolama aygıtlarında silinen dosyaları bulur. Sadece kazayla silinen resimleri değil, sabit disk sürücüsünde biçimlendirme veya bir arıza nedeniyle kaybolan yanlışlıkla silinen fotoğrafları da bulur. Ayrıca, PDF ya da Word belgeleri gibi dosya formatlarına gömülü resim dosyalarını bulur.

Geri kurtarılabilir resimler önizleme penceresinde gösterilecektir. Bu sayede hangisini kurtaracağınızı kolaylıkla seçebileceksiniz.. Kalite kaybını önlemek amacıyla fotoğraflar defalarca çözümlenmez ve kaydedilmez, ancak orijinal resim verisi korunur. Fotoğraf bilgisi (EXIF veya IPTC) birlikte kurtarılır.

Desteklenen formatlar ve depolama aygıtları

Sistemde mevcut olan depolama aygıtları taranabilir. Bunlar arasında sabit disk sürücüleri, USB bellekler, hafıza kartları, USB sabit sürücüler, akıllı telefonlar vb. vardır.
Tüm yaygın dosya formatları desteklenir. Bunlar arasında JPG, PNG, BMP, PSD, TIF, GIF, HDP, APCDOC, PCD ve mevcut RAW biçimlerini (Canon Raw 2, Adobe DNG, Nikon NEF vb.) destekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir