Demo Türkçe Ashampoo GmbH 1 GB 107
10.10.2013 01.04.2022

Dairenizi mi yenilemek ya da hayalinizdeki evi mi planlamak istiyorsunuz?

Kendinizin mimarı olun ve bilgisayarınızda Ashampoo Home Designer Pro ile proje planlayın. Şimdi başlayın ve hayalinizdeki evi inşa edin, kendi isteklerinize göre bahçe planlayın ya da favori döşemenizle oturma odası planlayın.

Ashampoo Home Designer Pro, bütün evi ya da odayı planlayabileceğiniz profesyonel 3D planlama yazılımıdır. Projeniz için nesneler, malzemeler ve dokuların yanı sıra geniş bir katalog yelpazesi bulunmaktadır.

Bu yazılımı kullanarak sadece hayalinizdeki evi yapmazsınız, aynı zamanda bütün özelliklerini kolaylıkla tasarlarsınız. Tepe ve yamaçlar vb. gibi neredeyse gerçekçi şekillerle araziyi şekillendirebilir, editör ile teras, çiçek ve su yolu ekleyebilirsiniz. Bahçe tasarımı için bahçe mobilyası ve bitkileri katalogları mevcuttur.

Ashampoo Home Designer Pro sonuçlarınız için 3D ve 2D görünümler sunuyor. Bu yolla sadece gerçekçi 3D görünüm almazsınız, aynı zamanda projenizin kat planını görürsünüz. Sonra sonuçlarınızı yazdırabilir veya farklı resim formatlarında kaydedebilirsiniz. Zaten Ashampoo Home Designer kullanıyorsanız, önceki projelerinizi aktarır ve düzenler ya da Ashampoo Home Designer Pro ile tamamlarsınız.

Daha önce Ashampoo Home Designer ile bir tecrübeniz yoksa telaş yapmayın. Ashampoo Home Designer Pro başlangıç sihirbazı sunduğundan başlamak hızlı ve kolaydır. Sezgisel adım-adım sürecinde,bir oda veya kat planı çizeceksiniz ve temel ayarları yapacaksınız. Başlangıç sihirbazı ile eğitim videolarını izlemek ya da editörde düzenlenebilen örnek proje açmak mümkündür.
Planlamak için Ashampoo Home Designer Pro kullanın ve projelerinize gerçeklik katarak bu deneyimin tadını çıkartın.

 

Yazılımın Öne Çıkanları:

  • Odalar hatta çok katlı evler oluşturma
  • Başlangıç ve proje sihirbazı
  • Ashampoo Home Designer projelerini aktarma
  • Gerçekçi yeryüzü şekilleri içeren bir bahçe tasarlama
  • Nesneler, dokular ve malzemeler içeren büyük kataloglar ile iç döşeme
  • 2D ve 3D görünümler
  • Işın izleme, düzgünleştirme ve ‘yumuşak’ gölgelerle gerçekçi görünümler
  • Sonuçları farklı resim formatlarında kaydetme veya yazdırma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir