Shareware/Deneme Seçiniz Ashampoo GmbH 162
10.10.2013 01.04.2022

Ashampoo Photo Converter 2, fotoğraflarınızı işlemek için bizim İsveç çakımızdır. Fotoğraflarla artık uğraşmanıza gerek yok. Ashampoo Photo Converter 2, bir kerede 1 dosya olsun 1000 dosya olsun tüm koleksiyonu işler.

Neden Ashampoo Photo Converter 2? Ashampoo Photo Converter 2 …

… hafif!

Ashampoo Photo Converter 2, çok az sistem kaynakları kullanınr. Böylece yeni ve eski makineler için gayet uygundur.

… hızlı!

Hızlı sonuçlar alın. Ashampoo Photo Converter’in kullanıcı arayüzü ile saniyeler içerisinde sonuçları göreceksiniz.

… becerikli!

Dönüştürün, hizalayın, yeniden boyutlandırın ya da değişik renkler uygulayın … Ashampoo Photo Converter 2 kolaylığı ile tüm yaygın görüntü görevlerini kapsadığından pahalı görüntü düzenleyicilerine gerek yoktur.

Ashampoo Photo Converter 2 şimdiye kadar en kapsamlı görüntü dönüştürücümüzdür! Geliştiricilerimiz, iyi yapılandırılmış kullanıcı arayüzünü korurken özellikleri büyük ölçüde geliştirmeyi başardı.

Kullanıcı Arayüzü

Artık deneme yanılma yok. Ahampoo Photo Converter 2 serbestçe kullanılabilir özelliklerin çokluğu ile denemenizi sağlayan bir önizleme özelliği bulunmaktadır.

Optimizasyon

Kendinizi ince ayarlar ve kontrastlardan arındırın ve Ashampoo Photo Converter 2 görüntülerin her biri için en iyi ayarları otomatik olarak belirlemesine izin verin.

Geliştirilmiş Renk Manipülasyonu

Ashampoo Photo Converter 2, renk sıcaklığı, renk tonu ve doygunluğu gibi daha sofistike renk parametrelerine erişim sağlar.

Sanatsal Efektler

Karakalem, Sepya ve Yağlı Boya gibi sanatsal efektlerle hayal gücünüzü kullanın. Yerleşik önizleme anında geri bildirim sağlar. Bu yüzden keşfetmekten çekinmeyin.

Otomatik EXIF Tarihi Ekleme

Modern dijital kameralar, her görüntünün çekildiği tarih gibi ek bilgileri saklar. Ashampoo Photo Converter 2 görüntülerinizi izlemeye yardımcı olmak için tarihleri görüntülere yerleştirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

...
Photobie
Freeware/Ücretsiz
...
Ice Mania
Shareware/Deneme
...
YetiSports 1 – Pingu Throw
Freeware/Ücretsiz
...
GO Contact Sync Mod
Freeware/Ücretsiz
...
Digsby
Freeware/Ücretsiz
...
Westbang
Freeware/Ücretsiz
...
VundoFix
Freeware/Ücretsiz
...
USB Image Tool
Freeware/Ücretsiz
...
Paragon Backup
Freeware/Ücretsiz