Ücretsiz İngilizce Ashampoo 371 MB 77
08.10.2013 01.04.2022

Ashampoo Virus Quickscan, bilgisayarınızdaki virüs, casus ve zararlı yazılımları bularak bilgisayarınızı koruyan ücretsiz bir programdır.

Basit bir kullanıcı arayüzüne sahip ve kurulum gerektirmeyen program bulut bazlı teknolojisiyle güncel tehditlere karşı sürekli kendi güncelliğini sağlar.

Her gün 300.000 yeni internet tehdidine karşı arşivini geliştirir ve çözüm üretir.

Virüsleri, zararlı yazılımları, casus yazılımları ve de fidye yazılımlarını etkili bir şekilde algılayarak yüksek güvenlik sağlar.

Anti-Ransomware modülü, tüm tehditleri izleyerek bilgisayar dosyaları arasına gizlenen ve belirli sürelerle aktive olan zararlı yazılımları sezgisel kabiliyeti ile takip eder. Gerekirse zararlı yazılımları karantinaya alarak virüsün dosyalara erişmesini engeller.

Bilgisayar kaynaklarının dengeli bir şekilde kullanarak sizin yoğun olarak işlem yaptığınız sırada sistemi yormayacak ve ihmal etmeyecek şekilde geri planda korumayı sağlamaya devam eder.

Dünya genelinde büyük tehlike saçan sıfırıncı gün tehditlerini takip ederek sisteminizi korur.

İki tarama motoru sayesinde tarama işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirir.

Gezinme koruması sayesinde dosya ve klasörler arasında gezinirken harekete duyarlı virüsleri engelleyerek virüsün dosya ve klasörler arasına sıçrama yapmasına izin vermez.

Davranış analizi sayesinde anormal dosya hareketlerini izleyerek koruma sağlar.

Sistem arızası veya ciddi donanım hatalarına karşı Bilgisayarınızı korur.

Windows optimizasyon ve bakım modu sayesinde sisteminizin stabil bir şekilde çalışmasını sağlar.

Ashampoo Anti-Virus sizi güvende tutar ve tüm ağ bağlantılarını analiz ederek gelen ve giden paketleri inceler ve anormal paketlere karşı sizi uyarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir