Shareware/Deneme İngilizce AVAST Software a.s. 123
08.10.2013 01.04.2022

Dikkatli olsanız bile, sabit sürücüler sonsuza kadar dayanmaz. Kaza ile olsun olmasın bütün müzik dosyalarınız, videolarınız, aile fotoğraflarınız ya da kişisel (yerine koyulamaz olanlar) verileriniz şu anda bir aygıtta geçici olarak depolanmış bulunmaktadır.

Basit ve akıllıca
Bir kere kurun ve sonrasını unutun. Yalnızca ilk kurulum biraz zaman almaktadır. Sonrasında akıllı teknoloji ile yalnızca yedeklenmemiş dosyalar (örneğin değiştirilmiş ya da eklenmiş olanlar) avast! BackUp ile senkronize olacaktır.

Pratik seçenekler
avast! BackUp çevirim içi ve çevirim dışı olarak yedeklemeyi gerçekleşrirebilir. Örneğin buluta ve yerel harici sürücüye neredeyse eş zamanda yedekleme yapar.

Askeri seviyede şifreleme
448-bit Blowfish şifreleme yöntemimiz, verilerinizin hırsızların eline geçmeden evvel şifreler (izinsiz okunamayan bir format olarak), güvenli ve yalnızca sizin erişebileceğiniz bir yere saklar.

Derin bir nefes alın
Bilgisayarınız yada yerel sabit sürücünüz, bozulduğunda veya kaybolduğunda (örneğin çalınması, yanması, ya da üzerine çay dökülmesi gibi kazalar sonucu) derin bir nefes alıp rahatlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

...
n-Track Studio
Shareware/Deneme
...
SharePod
Freeware/Ücretsiz
...
TMPGEnc
Freeware/Ücretsiz
...
Foobar2000
Freeware/Ücretsiz
...
MediaInfo
Freeware/Ücretsiz
...
miniRSS
Freeware/Ücretsiz
...
MK MailSend
Freeware/Ücretsiz
...
Instantbird
Freeware/Ücretsiz