Demo Türkçe Beto Yazılım 4 MB 900
10.2013 11.2020

Servise gelen cihazları takip edebileceğiniz, rapor hazırlayabileceğiniz, müşterilerinizin borç alacak bakiyesini ve günlük gelir giderlerinizi takip edebileceğiniz bir yazılım.

Ağ tabanlı olup birden fazla bilgisayarda kullanma imkanı.

Servis Kartı Müşterilerinizin bilgilerini saklayabileceğiniz bu kartta müşterinin Borç-Alacak takibi yapabilirsiniz. Örneğin müşteri yapmış olduğu ödemeleri istediğiniz tarihler arasında listeletebilir ve ödeme planı hazırlayabilirsiniz. Müşteriye dilediğiniz kadar servis kartı açabilirsiniz. Açılan servis kartları üzerinde işlem yapabilir servis raporu alabilirsiniz. Cihazın seri no, şikayeti, aksesuarları, servise giriş tarihi, garanti durumu, cihazı teslim alan teknisyen bilgilerini, eklenen parça takibi, servis tutar, diğer servislerin takibini yapabileceğiniz bilgi girişi imkanı mevcuttur. Ayrıca dilediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz servis raporu hazırlayabilirsiniz. Rapor Seçenekleri:

Beto yazilim indir

Garanti kapsamındaki cihaz listesi
Garanti kapsamı dışındaki cihaz listesi
Personelin performans raporu
Belirleyeceğiniz tarihler arasında işlem gören cihazlar
Serviste bulunan cihaz listesi
Teslim edilmiş cihaz listesi
Sıvı teması yüzünden servise gelen cihazlar
Darbeli cihaz listesi
Yedek cihaz verilen servis listesi
Teslim türüne göre raporlama
Ücretsiz servis listesi
Peşin ödeme yapılan servis işlem listesi
Kredi Kartı ile ödeme yapılan servis listesi
Diğer servis gönderilen cihaz listesi
Servis durum göstergesi
Sms gönderme
İnternet üzerinden cihaz sorgulama
Stok hareket raporu
Servise birden fazla gelen cihazların takibi
Bayileriniz size gönderdiği cihazlar hakkında bilgi alsın

Servis Plus programını kurduktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi 1 olarak yazın, program açılacaktır. Yukarıda Sipariş Pro programın bazı modülleri hakkında kısa bilgiler verilmiştir. Ayrıca bu işlemlerin raporlama ve rapor çıktılarını PDF, Excel, Word, Xml formatlarında alabilme imkanını sizlere sunmaktadır. Yazılım Ağ tabanlı olup aynı anda birden fazla bilgisayar tarafından kullanılabilmektedir. İş yerinizin dışında örneğin arkadaşınızın ofisinden evinizden işyerinizdeki programa bağlanıp yapılan işlemleri takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir