Ücretsiz Türkçe Serdar Öztürk 3,9 MB 197
30.07.2015 01.04.2022

cezacepte-inddirTrafik cezaları anında telefonunuza gelsin !

Trafik cezaları anında CezaCepte uygulaması ile akıllı telefonunuza gelsin. Artık sürpriz trafik cezalarıyla karşılaşmayacaksınız ! Sadece trafik cezanız değil, motorlu taşıtlar verginiz (MTV), OGS ve HGS’den kaçak geçtiğiniz anda CezaCepte uygulaması anlık olarak telefonunuza bildirim yolluyor. Bunun için tek yapmanız gereken CezaCepte uygulamasını akıllı telefonunuza indirmek.

CezaCepte uygulamasını indirdikten sonra aracınızın plakasını, TC kimlik no ve araç tescil tarihinizi girmeniz yeterli oluyor. Bundan sonrasını CezaCepte uygulaması hallediyor. CezaCepte uygulaması; yediğiniz trafik cezalarını, motorlu taşıtlar verginizi (MTV), OGS ve HGS’den kaçak geçişlerinizi anında akıllı telefonunuza bildirim olarak yolluyor. Ödemediğiniz trafik cezalarınızı belirli aralıklarla ve faize girmeden önce size hatırlatıyor. Siz de artık trafik cezalarınızdan haberdar olup, anında öğrenmek istiyorsanız CezaCepte uygulamasını indirin ve kaydolun.

Ayrıca CezaCepte uygulaması, geçmişe yönelik kesilen trafik cezalarınızı, motorlu taşıtlar verginizi (MTV), OGS ve HGS’den kaçak geçişlerinizi de size sunuyor. Böylece aracınızla ilgili geçmişe yönelik tüm ödemelerden ve cezalardan haberiniz olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

...
FitPro
Ücretsiz 27 MB
...
Telegram
Ücretsiz 12 MB
...
Azar – Görüntülü Sohbet
Ücretsiz Cihaza göre değişir
...
FireTube
Ücretsiz 3,50 MB
...
LINE Lite
Ücretsiz 912 KB
...
Zoom Android
Ücretsiz 16 MB
...
Yaani
Ücretsiz Sürüme göre değişir