Ücretsiz Türkçe Serdar Öztürk 3,9 MB 481
07.2015 07.2015

cezacepte-inddirTrafik cezaları anında telefonunuza gelsin !

Trafik cezaları anında CezaCepte uygulaması ile akıllı telefonunuza gelsin. Artık sürpriz trafik cezalarıyla karşılaşmayacaksınız ! Sadece trafik cezanız değil, motorlu taşıtlar verginiz (MTV), OGS ve HGS’den kaçak geçtiğiniz anda CezaCepte uygulaması anlık olarak telefonunuza bildirim yolluyor. Bunun için tek yapmanız gereken CezaCepte uygulamasını akıllı telefonunuza indirmek.

CezaCepte uygulamasını indirdikten sonra aracınızın plakasını, TC kimlik no ve araç tescil tarihinizi girmeniz yeterli oluyor. Bundan sonrasını CezaCepte uygulaması hallediyor. CezaCepte uygulaması; yediğiniz trafik cezalarını, motorlu taşıtlar verginizi (MTV), OGS ve HGS’den kaçak geçişlerinizi anında akıllı telefonunuza bildirim olarak yolluyor. Ödemediğiniz trafik cezalarınızı belirli aralıklarla ve faize girmeden önce size hatırlatıyor. Siz de artık trafik cezalarınızdan haberdar olup, anında öğrenmek istiyorsanız CezaCepte uygulamasını indirin ve kaydolun.

Ayrıca CezaCepte uygulaması, geçmişe yönelik kesilen trafik cezalarınızı, motorlu taşıtlar verginizi (MTV), OGS ve HGS’den kaçak geçişlerinizi de size sunuyor. Böylece aracınızla ilgili geçmişe yönelik tüm ödemelerden ve cezalardan haberiniz olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir