Demo Türkçe Demsoft Yazılım 475
10.2013 10.2013

Stok ,Cari ,Fatura, İrsaliye, Sipariş,Teklif, Kasa, Banka, Çek, Senet, Ödeme Planı, İş Programı, Kur Takibi, Demirbaş, Uyari Sistemi, Vade Hesabı ve Raporlama Mödüllerinden Oluşur.Programımız istediğiniz parabiriminden çalışabildiği gibi, maliyet hesabı yaparak satışlarınızdakı karlılığınızı hesaplar. Windows görsel arayüzü ve kolay kullanımı ile zorluk çekmeden tüm işlerinizi programımızda takip edebilirsiniz. Kurulumu, yedeklemesi ve destek verilmesi kolay olan programımız tüm sektörlerde 250 den fazla parametre özelliği ile rahatlıkla firmaya özel ayarlanabilir.

SQL Tabanlı olup, Tüm verileri ,her ekranda aniında Excel ortamına atabilirsiniz. Kullanıcı Hak Tanımları ile yüksek güvenlik. Ağ ortamında çoklu kullanıcı özelliğine sahiptir. İnternet üzerinden gerek MS 2003 server gerekse MS Windows Xp ile programımızı online kullanabilirsiniz.

Piyasadaki diğer programlara milyarlar vermeden önce özellikleri karşılaştırın. Tüm programlardaki ortak özelliklerin dışında DEMSOFT’ta daha fazlasının olduğunu göreceksiniz. Biz para kazanmaktan çok iyi bir ticari dostluk ve referans kazanmayı önemsemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir