Demo TR Likya Yazılım 112
11.10.2013 01.04.2022

DİA Otel Yönetiminde; Bekleme, rezervasyon, iptal, grup rezervasyon, toplu check-in, otomatik blokaj veya hızlı blokaj girebilme, toplu fiyat güncelleme, Gelişmiş konaklama takip sistemi. Yalnız konaklama ekranından pek çok işlevi gerçekleştirebilme (Folyo ve kasa işlemlerine hızlı girebilme, hızlı hesap alma, arıza kaydı açma, …), Acente folyosu ve extra folyosunun ayrı takibi, her müşterinin hesabını ayrı takip etme. Folyo işlemlerinde ayrı döviz kuru tanımlayabilme. Toplu folyo işlemi transfer edebilme., Toplu ve hızlı cout., Doluluk grafikleri, ön forecastların ve garantilerin grafikte net şekilde gösterilmesi., İstenilen misafirler için veya her misafir için kart tanımlayabilme. Misafirin kaçıncı gelişi, en son hangi odada kalmış, ne yemiş ne içmiş tüm ayrıntılarıyla takip edebilme., Akbs ve Kbs ile entegrasyon, Kasa işlemleri takibi, Acente takibi ve gelişmiş kontrat altyapısı, Housekeeping işlemleri, arıza takip modulü, Anket girişi ve analizleri, Gün sonu işlemleri
Yapılabilmektedir.
Ayrıca Santral entegrasyonu ile görüşme takiplerinin DİA üzerinden takip edilebilmesi, Otel Yönetimi ile entegrasyon: Otomatik Oda Folyosuna işlemlerine eklenmektedir.
DİA ALT YAPISI GENEL ÖZELLİKLERİ
Gelişmiş görsel arayüz ile bankalarda kullanılan uygulama sunucu sistemini birleştiren ilk ve tek ticari yazılım. Banka sistemlerinde de kullanılan 256 bit SSL teknolojisi ile en üst düzeyde sağlanan veri güvenliği. Virüslerden kesinlikle etkilenmeyen sunucu sistemi. Günlük olarak alınan güvenli otomatik yedekler, istenildiği zaman belirli bir yedeğe geri dönülebilmesi.
Yazılımın istenilen yerden, istenilen zamanda, her türlü İnternet bağlantısı ile (ister ADSL, ister modem, ister cep telefonu) kullanılabilmesi.
Kuruluma gerek duymayan, tamamen İnternet üzerinden kullanılan, kolayca çalıştırılabilen kullanıcı arayüzü.
Bilgisayarınız tamamen çökse dahi sunucu üzerindeki verilerin zarar görmemesi, hemen başka bir bilgisayardan çalışmaya devam edebilme.
Benzeri olmayan yardım ve destek sistemi, yardıma ihtiyacınız olduğunda kendi belirleyeceğiniz destek kullanıcısını sisteme bağlayabilme.
Tüm kullanıcıların yaptığı işlemlerin otomatik olarak silinemeyen bir şekilde kayıt altına alınması, verilerin eski hallerinin sistemde güvenlik amacıyla saklanması. Güvenlik kayıtlarının kolayca filtrelenip aranabilmesi.
Nokta vuruşlu (dot-matrix) yazıcılardan hızlı baskı alabilme imkânı.
Kolay kullanılabilir pratik rapor tasarım aracıyla istenilen şekilde baskı alabilme.
Tüm raporların PDF ve hem Excel hem de Open Office ile çalışabilen XLS dosyaları olarak alınabilmesi.
Her zaman en güncel sürümü otomatik olarak kullanma. Yeni sürüm kurma ve güncelleme işlemlerinin tarih olması.
Herhangi bir şifre almaya, koruma kilidi takmaya gerek olmaması. Klasik yazılımlarda yaşanan yeni şifre alımı, kilit arızası gibi sorunların bitmesi.
İsteğe bağlı kullanıcılar arasında anlık mesajlaşma imkânı.
Diğer kullanıcıların yaptığı işlemlerin anında sistemde görülebilmesi.
Tüm liste ekranlarının otomatik olarak yenilenmesi (örneğin bir irsaliye kesildiğinde tüm kullanıcıların önündeki irsaliye listelerinin otomatik olarak yenilenmesi)
Kullanıcı bazlı olarak ayarlanıp kaydedilebilen tablo ve filtreler.
Gelişmiş yetkilendirme ile detaylı yetkilendirme olanağı; kolay yetkilendirme için grup bazlı yetkilendirme imkânı.
Tamamen klavye ile de kullanılabilen grafiksel arayüz.
Kolay ve hızlı öğrenilebilen pratik yapı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir