Ücretsiz Türkçe Dora CRM 1.695
07.2013 09.2014

Dora crm emlak programi indirEmlak sektörü için üretilen program, emlak ofislerine, toplu konut projeleri yöneten ofislere ve gayrimenkul danışmanlarına kolaylıklar sağlamaktadır. Hizmet verilen bölgenin müşteriye daha iyi tanıtılması, harita üzerindeki yeri, kiralık ve satılık taşınmazların özelliklerinin fotoğraflar ile birlikte gösterilmesi, kısacası emlakçının elinde bulunan tüm bilgilerin bilgisayar ortamında Emlak, Gayrimenkul ve Toplu Konut Otomasyonu sayesinde kayıt altına alınmasını ve kolayca takibinin yapılmasını sağlamaktadır. Dora CRM sürekli yenilenmektedir ve bu yenilikler güncellemeler ile yayınlanmaktadır. Güncellemeler, programa giriş sırasında kullanıcıya uyarı vererek otomatik olarak yapılmaktadır. Dora CRM Cloud Computing (Bulut bilişim) altyapısı ile çalışmaktadır. Veri sunucuları merkezîdir. Kurulum yapılan bilgisayarlarda hiçbir şekilde veri saklanmamaktadır. İnternete bağlı olduğunuz heryerden size özel kullanıcı adınız ve şifrenizle programa giriş yapabilir ve bilgilerinizi yönetebilirsiniz. İnternet bağlantı hızınız ne kadar yüksekse, program o kadar hızlı çalışır. Merkezi sunucularımızdaki internet bant genişliğimiz 1Gbit/Saniye hızındadır. Uygulama sayesinde,

Portföyünüzdeki kayıtları kolayca kaydedebilirsiniz. Kağıt ve dosya yükünden kurtulursunuz.

Portföyünüze ait resimleri sisteme yükleyebilir, harita üzerine bulunduğu bölümü işaretleyebilir ve arsa, site, tanımlamaları için harita üzerinde alanlar çizebilirsiniz.

Portföyünüze ait dosyalarınızı kolayca saklayabilirsiniz. Sakladığınız dosyaları yazıcıya kolayca gönderebilirsiniz. Uygulamaya yüklediğiniz kira sözleşmesi vb. formları el ile doldurmak yerine, programdan otomatik olarak çıktı alabilirsiniz.  Not: Standart formda doldurulması gereken alanlar sistemdeki veriler kullanılarak otomatik olarak doldurulmaktadır.

Portföyünüzü kaydederken, kriterlere uyan benzer kayıtları görüntüleyebilirsiniz.

Portföyünüzü kaydederken, beklemede olan bir talep varsa sistem tarafından bu kayıtları otomatik olarak görüntüleyebilirsiniz.

Müşteri Bilgilerinizi kayıt altına alabilir, iletişim bilgilerini kolayca saklayabilirsiniz.

Müşteri kayıtlarınızı ve portföy kayıtlarınızı sistemde eşleştirebilir ve müşterilerinize ait portföyleri ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

Müşteri kayıtlarınızı ve talep kayıtlarınızı eşleştirebilir ve uygun portföy kayıtlarını o anda görüntüleyebilirsiniz.

Müşterilerinize ait resimleri sisteme kaydedebilirsiniz.

Randevularınızı kayıt altına alabilir ve işlerinizi kolayca planlayabilirsiniz.

Etkinlik kayıtları oluşturabilir ve bu kayıtları detaylı arama ekranlarından listeleyebilirsiniz.

Müşteri yer göstermelerinizi, telefon görüşmelerinizi ve notlarınızı sisteme kaydedebilirsiniz.

Ofisinizde çalışan danışmanlarınızı sisteme tanıtabilir, onların oluşturduğu kayıtları günlük ve anlık takip edebilirsiniz.

Danışmanlarınızın günlük etkinliklerini raporlayabilir, bu kayıtlar üzerinden prim sistemi çalıştırabilirsiniz.

Danışmanlarınızın müşteri ziyaretlerini sistem üzerinden takip edebilir ve ilerleyen günlerin planlamasını sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Sisteme tanıttığınız danışmanlarınızın kullanabileceği ekranları kısıtlayabilir veya tüm ekranlara yetki verebilirsiniz.

Sistemde kayıtlı olan taleplerinizden, karşılanmamış(sonuçlandırılmamış) olanları raporlayabilir, talep sahibine mail

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir