Deneme Türkçe ArmonkSoft 16 MB 2.724
07.2013 02.2021

“Emlak Ajandam Gayrimenkul ve Müşteri İlişkileri Yönetim Programı”nı bilgisayarınıza yükleyerek, ajandanıza yazdığınız tüm bilgileri dijital ortamda saklayabilirsiniz.

Emlak Ajandam ile emlak ofislerinin iş yaşamlarında manuel olarak yapmak zorunda kaldıkları birçok işi tek bir kaynaktan hızlı, doğru ve güvenilir bir biçimde yapabilmeyi sağlayan hem lokal hem de web tabanlı çalışma prensibine sahip interaktif bir emlak programıdır.

Emlak Ajandam Programı toplam 13 ana modülden oluşmaktadır. Franchise sisteme sahip olan emlak ofislerinin en aktif olarak kullandıkları, temsilciliklerin iç ve dış organizasyonları içerisinde ciddi iyileşmeler gerçekleştirebilecek olarak birçok modül geliştirilmiştir. Emlak Ajandam, emlak ofisleri için hem emlak hem de müşteri portföylerini muhafaza edebilecek ve doğru ürünü doğru müşteriyle tek bir tık ile eşleştirebilecek bir emlak programıdır.

Aynı zamanda emlak danışmanları bu programı kullanarak sahip olmuş oldukları müşteriler ile ilgili, önemli olabilecek bazı detay özelliklerini (tuttuğu takım, doğum günü gibi detaylara kadar) zamanında hatırlayabilir, bu sayede müşterileri ile iletişimlerini güçlendirerek rakiplerinin bir adım önüne geçebileceklerdir. Emlak ofisleri Emlak Ajandam programını kullanarak müşteri ilişkileri yönetimlerini profesyonel ve teknolojik olarak gerçekleştirebilirler.

Emlak Ajandam programı emlak danışmanlarına, online ortamda kendi iş ağlarını yaratma şansı vermektedir. Emlak ofisleri programın içerisinde bulunan ‘’İş Arkadaşı Ekleme’’ özelliğini kullanarak çalışmış olduğu diğer emlak ofislerini iş ortağı olarak ekleyebilir, Emlak Ajandam ağlarında bulunan kişilerin görebileceği portföyleri tercihli olarak paylaşıma açabilirler. Bu özellik sayesinde hem portföyün pazarlanma yüzdesi artırılmaktadır hem de diğer ofisler tarafından paylaşılan portföyleri değerlendirme şansına sahip olunabilmektedir. Tamamen müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini artırmaya yönelik olarak yapılan bu modül sayesinde elinizde bulunan portföyünüzü klasik yöntemlere göre çok daha hızlı pazarlayabilirsiniz. İş ortağı olarak eklemiş olduğunuz arkadaşlarınız ile Emlak Ajandam içerisinde bulunan ‘’Sohbet’’ ekranı vasıtası ile çevirim içi veya çevirim dışı mesajlaşabilir, bu listede bulunan emlak danışmanlarının iletişim bilgilerine (telefon, mail, adres vb.) tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma modülünü kullanarak portföy, müşteri ve ya kişisel hatırlatıcılar kurabilir, bu sayede işiniz ile ilgili en küçük detayı kaçırmamış olursunuz. Hatırlatma özelliğini yetkili (Broker) kullanıcılar ofis içerisinde toplu hatırlatmalar kurabilir, toplantı tarihlerini ve ya özel günleri ofis içerinde bulunan bütün danışmanları ile paylaşabilir. Emlak Ajandam’a eklemiş olduğunuz portföylerinizi 6 farklı portala (sahibinden.com, hurriyetemlak.com, milliyetemlak.com, yeniasirilan.com, emlakjet.com, emlaknet.com) tek bir tıklamayla gönderebilirsiniz. Bu sayede ciddi bir zaman kaybını engellemiş olursunuz.

“Emlak Ajandam” için 7 cevap

 1. İsmail dedi ki:

  Emlak ajanda indirdim parasıyla aldım ama çalışmıyor

 2. Esra demir dedi ki:

  Lütfen bu programı acın artik

  • inddir dedi ki:

   Esra hanım program yapımcısının internet sitesi kapanmış. Program güncellenmiyor. Çalışan bir sürümüne ulaştığımızda size dönüş yapacağız.

 3. ömer bilen dedi ki:

  emlak ajandam bir süredir çalışmıyor sebebi ni her yerde araştırmama rağmen bulamadım. yetkililerine ulaşamıyorum. lütfen yardımcı olabilir misiniz.

  • inddir dedi ki:

   Merhaba Ömer Bey maalesef programın yapımcısı ve teknik servisi değiliz. Yapımcı firmalar bazı durumlarda programı geliştirmeyi durdurabiliyor. Güncelleme yapılırsa yeni sürümü sitemizde yayınlarız. İlginiz için teşekkürler.

 4. Çalışmıyor dedi ki:

  Apple telefon kullanıyorum emlak Ajandam indirdim çalışmıyor rakam ile satın aldım.Sebebi. ( güncellemeler yapıldı) Tlf nda.

 5. cihan celikkol dedi ki:

  Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir