06.2015 06.2015

Gelişmiş mesajlaşma uygulaması olan messenger , artık facebook hesabı olmadan kullanılabilecek .İşte facebook hesabı olmadan çalışabilen messenger uygulaması hakkında detaylar.

Facebook Hesabı Olmadan Messenger Kullanabileceksiniz

Facebook-Hesabına-Gerek-Duymadan-Messenger- Kullanın

Bugüne kadar Facebook hesabı ile kullandığımız Messenger uygulaması, artık Facebook hesabına gerek duyulmadan kullanılabilecek. Artık bir telefon numarası ve şifre ile oturum açılabilecek , uygulamanın giriş ekranında, ilk olarak Facebook ile oturum aç butonu olacak. Hemen altındaki Facebook hesabınız yok mu butonuna tıklandığında ise,telefon numarası ve şifre ile oturum açma ekranı açılacak.

Facebook hesabı olmayan, telefon numarası kullanabilecek 

Facebook’un Facebook hesabı olmayanları, Messenger kullanmaya çağıran yeni özelliği, ne yazık ki tüm dünyada kullanıma sunulmadı. İlk etapta Amerika, Kanada, Venezuela ve Peru ülkelerinde kullanılabilir olan yeni özellik, ilerleyen tarihlerde diğer ülkelere de gelecek.

Facebook’un sunduğu yeni özellik ile, telefon numarası ile oturum açan kullanıcılar da, Facebook hesabı ile oturum açan kullanıcıların kullanabildiği tüm özelliklerden faydalanabilecek.

435 defa Okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir