07.2015 07.2015

Mobilde çok başarılı uygulamalar ile karşımıza gelen Facebook, artık Android telefon ve tabletlerde farklı olacak. İşte Android tabletler için Facebook uygulaması detayları.

Akıllı telefon ve tabletler için onlarca uygulaması olan Facebook, gelişimini sürdürüyor. Özellikle Messenger uygulaması için geliştiricilerle anlaşarak onlarca alt uygulama ortaya çıkartan Facebook, şimdi de Android için Facebook uygulamasını yeniliyor.Facebook-Yeni-Uygulama-GetiriyorTabletlere özel Facebook uygulaması çok yakında

Aylardır Facebook uygulaması üzerinde yapılan değişiklikler sonucunda, çok yakında yenilenen Facebook uygulaması yayınlanacak. Material design tasarım anlayışı ve tabletlere özel yeni arayüz özellikleri ile gelecek uygulama, verimlilik tarafında da önemli iyileştirmeler sunacak.

Daha önce tablet tarafında kendine has bir arayüzü olmayan Facebook uygulaması, yenilenmesiyle birlikte Android telefon ve tabletler için, iPhone ve iPad modellerinde olduğu gibi farklı arayüzler sunacak.

Şu an için geliştiricilerin az sayıda test kullanıcısı ile denediği uygulamanın iki ekran görüntüsü paylaşıldı. Bakalım önümüzdeki haftalarda duyurulmasını beklediğimiz uygulama, başka ne gibi yenilikler, değişiklikler ve iyileştirmeler ile gelecek?

392 defa Okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir