07.2015 07.2015

PES 2016 ile birlikte yılın merakla beklenen bir diğer futbol oyunu FIFA 16‘da, önceki FIFA oyunlarına göre ne gibi yenilikler biz oyuncuları bekliyor ?

Her yıl olduğu gibi yine eylül ayında, oyun raflarındakiyerini alacak olan yeni FIFA oyunu, yine birçok özellik ve heyecanlandırıcı detaylarla futbol severlerin karşısına çıkmaya hazırlanmakta.Fifa-16-da-Bizleri-Neler-Bekliyor-1Kadın futbolcular geliyor

Oyuna eklenecek olan kadın takımlar ise ABD, Almanya,İngiltere, İtalya, İspanya, Brezilya, Kanada, Çin, Avustralya, İsveç, Meksika ve Fransa ülkeleri olarak belirlenmiş.

FIFA 16 ile ilgili Türk oyuncuları ilgilendiren en önemli nokta ise şüphesiz oyuna resmi olarak Türkçe dil desteğinin gelecek olması. Dil desteğinin yanında Türkçe Spiker‘ın gelip gelmeyeceği ise henüz net değil.

Çıkış yapacağı platformlar ve fiyatı

Yeni nesil konsollar için Ignite Engine ile geliştirilen FIFA 16, PlayStation 3 ve Xbox 360‘ta ise eski grafik motoruyla yoluna devam edecek. FIFA 16, PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360 için eş zamanlı olarak Eylül ayında yayınlanacak. 59 avro fiyat etiketi üzerinden de satışı gerçekleşecek.

450 defa Okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir