Ücretsiz Türkçe Glarysoft 17 MB 816
12.2020 12.2020

Glarysoft, Bilgisayarınızı gereksiz dosyalardan temizlemek için geliştirilmiş güçlü ve hızlı bir programdır.

Program sayesinde zaman içerisinde Bilgisayarınızın ön belleğinde biriken gereksiz dosyaları temizleyebilirsiniz. Bilgisayarınızın hızını artırarak bazı kronikleşmiş hataların oluşmasını minimuma indirger. Bilgisayarınızda çökme ve donma gibi hatların oluşmasını engeller. Glarysoft’un kolay kullanımı sayesinde tek bir tıklama ile gereksiz dosyalardan kurtulabilirsiniz. Bazı işlemleri zamanlama kurarak otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Program sayesinde kayıt defterinde temizlik yapabilirsiniz. Kurup sonradan kaldırdığınız birçok program Bilgisayarınızda kalıntılar bırakır. Bu kalıntılar birikerek zaman içerisinde Bilgisayarınızın yavaşlamasına ve donanımların gereksiz yere fazladan ısınmasına neden olur. Ayrıca bu kalıntılar sistem hatalarının oluşmasına da neden olmaktadır. Glarysoft ile bu kalıntılardan kurtulabilirsiniz.

İnternette her giriş yaptığınız site aynı şekilde Bilgisayarınızda çerezler/kalıntılar bırakır. Glarysoft bu tür kalıntıların da temizlenmesini kolaylaştırır. Böylelikle Disklerinizde/Bilgisayarınızda yer açmış olursunuz.

Tarama ve sistem temizliği işini hızlı bir şekilde yaparak Bilgisayarınızın performanslı bir şekilde çalışmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir