06.2015 06.2015

Google‘ın e-posta hizmeti Gmail , yeni özelliğini kullanıcılarına sunuyor .

Google 2014 yılında ücretsiz e-posta hizmeti verebilmek için , gmail platformu ile karşımıza çıkmıştı . Sunmuş olduğu güvenlik ile , hotmaili geride bırakan gmail , günümüzde en fazla tercih edilen e-posta hizmetleri arasında yer alıyor.

Seneler içerisinde Gmail’de yenilikler yapan Google, geçtiğimiz aylarda e-postaları daha kolay kontrol edebilmek için Inbox uygulamasını bizlere sunmuştu. Google yeniliklerine ara vermeden devam etti ve yine Gmail için bir atılımda bulundu.Gmail yeni ozellikler

E-postaları Göndermeden Geri Alabilirsiniz !

Gmail üzerinden gönderilen e-postalar, karşı tarafa gitmeden belirli bir süre içerisinde geri alınabiliyordu. Deneysel yani belli bir kesimin kullanabildiği bu özellik artık tüm kullanıcılara sunuluyor .

Gmail ayarlarına eklenen “Göndermeyi Geri Almayı Etkinleştir” özelliği sayesinde; göndermiş olduğunuz e-postaları 5, 10, 20 ve 30 saniye içerisinde karşı tarafa gitmeden geri alabileceksiniz.

Bu özellik (şimdilik) sadece Gmail Web üzerinden kullanılabiliyor.

Yazım yanlışları olan veya yanlış bir kişiye gönderdiğiniz e-postaların karşı tarafa iletilmeden geri alınabilmesi birçok kullanıcıya faydalı olacaktır , fayda sağlayacaktır .

497 defa Okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir