08.07.2015 399 defa okundu

Android‘in uygulama mağazası olan Google Play Store güncellendi. Google Play Store‘u güncellemek için gerekli APK dosyası haberimizde.

Google’ın mobil işletim sistemi Android hem kendi içerisinde büyümeye hem de uygulama mağazası olan Google Play Store’da artan uygulamalar ile gelişmeye devam ediyor. Arayüz konusunda materyal tasarım ile büyük bir değişim yaşayan Android, zamanla bağlı olduğu Google’ı da tasarımsal açıdan büyük bir adım atmasını sağladı.Google-Play

Google’ın çoğu servisi materyal tasarıma geçiş yaptı. Google Play Store da bu servisler arasında yer almakta. Android’in uygulama mağazası Google Play Store, tasarımsal açıdan yenilikler sunarken, kullanıcı odaklı arayüz iyileştirmelerini de unutmuyor. Güncellemeler ile az da olsa değişimler yaşayan Google Play Store, yeni gelen sürüm 5.7.6 ile yeni animasyonlar aldı.

Google Play Store v5.7.6 ile “Popüler karakterler” bölümü mağazaya dahil edildi ve bu bölüme çok güzel bir animasyon eklendi. Popüler karakterlerden birini seçtiğiniz zaman uygulama bölümüne renkli ve eğlenceli bir animasyon ile geçiş yapılabiliyor. Google Play Store güncellemesi ayrıca uygulamalarda bulunan “Neler Yeni” bölümündeki yazılar siyah yerine yeşil renkte sunuluyor.

Google Play Store v 5.7.6 güncellemesi şimdilik yavaş yavaş Android cihazlara sunuluyor. Eğer güncellemeyi beklemek istemiyorsanız; Google Play Store v 5.7.6 APK güncellemesi bir çok Android telefona gelecektir.

En son çıkan güncel sürümü buradan indirip kurabilirsiniz. (Versiyon : Son sürüm 23.2.11-16)

Google Play Store’un yeni özelliği hakkında neler düşünüyorsunuz ?

“Google Play Store Güncelleme Geldi” için 4 yanıt

 1. senan cavadzade dedi ki:

  play store downald

 2. Ceylan dedi ki:

  Ceylan
  Akbaş

 3. .. dedi ki:

  Bir çare bulunmasına rica olunur.

  Lütfen

 4. .. dedi ki:

  Hiç kullanıçlı değil Tkr yazıyoe basıp basıp duruyorum tel’e birşey yükleyemiyorum bu yüzden . Google play bir çare bulun

  Güncellemede gelmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir