Demo Türkçe Hursoft Yazılım 132
11.10.2013 01.04.2022

Müşteri Takibi; Gelen müşterilerin kişisel bilgilerini, iletişim bilgilerini ve kefil bilgilerini kayıt edebilirsiniz.Müşteri sisteme kayıtlı ise müşteri kartını okutarak müşteri bilgilerine daha hızlı ulaşabilirsiniz. Müşterilerin hangi tarihte hangi ödemeleri yaptığını görebilir, ödeme planı detaylarını takip edebilirsiniz. Müşterilerin yaptıkları alışverişlere taksit uygulayabilir, ödeme planı oluşturabilir, hangi tarihte hangi ödemelerin yapıldığını ve kalan miktarı görebilirsiniz. 

SMS Atma İşlemi; Yaptığınız özel indirimleri, hediye çekilişlerini, kampanya ve duyurularınızı müşterilerinizin tamamına ya da müşteriye özel olarak SMS Gönderme Sistemi ile yapabilirsiniz. Müşterilere borçlarını ve ödeme tarihlerini Sms yoluyla hatırlatabilirsiniz. 

Gelir-Gider (Kasa) Defteri; Firmanızın genel gelir ve giderlerini günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak görebilirsiniz. Listenin altında verdiğiniz tarih aralığına göre toplam gelir, toplam gider miktarlarını görebilir ve raporlamalarını alabilirsiniz. 

Taksitli Satış İşlemi; Müşterilerinizi satış işleminden borçlandırabilir,borç tutarını taksitlendirebilir, senet, çek,kredi kartı veya banka olarak ödeme türünü belirtebilirsiniz.Tek bir tuşa basarak müşteri için ödeme planı oluşturabilir,müşterinin kaç taksiti ödediğini,kaç taksitinin kaldığını görebilir ve ödeme planı çıktısını alarak müşteriye verebilirsiniz.Ödeme yapan ve yapmayan müşterilerinizi ayrı ayrı görebilir,tek bir tuşla ihtar ikaz yazısı oluşturabilir, Sms ve e-mail göndererek müşteriye borcunu hatırlatabilirsiniz. 

Arayan Numarayı Gösterme; “Arayan Numarayı Gösterme” özelliği ile telefon çalarken program otomatik olarak müşterinizi tanır. Böylelikle arayan müşteriye ait tüm bilgilere ulaşabilir ve aklınızda soru işareti kalmadan müşterilerinize kesin ve doğru bilgiler vererek daha hızlı bir hizmet sunabilirsiniz. 

Stok Takibi; Müşterinize hangi ürünleri sattığınızı ve müşterilerinizin hangi ürünleri sipariş ettiğini takip edebilirsiniz. Stoklarınızdaki ürünlerin azalması durumunda önceden belirlediğiniz firmalardan istediğiniz adette istediğiniz ürünü otomatik olarak sipariş verebilirsiniz. Stoklarınızı hızlı ve kolay bir şekilde tanımlayabilir, stok girişlerini yapabilirsiniz. Belirleyeceğiniz hizmet ve ürünlerin satışı sırasında fiyatlarını otomatik olarak ayrı ayrı hesaplayabilir ve istediğiniz şekilde taksitlendirebilirsiniz. 

Raporlamalar; Müşteri Kartı, Müşteri Detay Raporu, Müşteri Ödeme Planı, Hesap Ekstresi, İhtar İkaz Yazısı, Müşteri Hareket Raporu vb. raporları tek bir tuşla oluşturabilir. İstediğiniz formatta çıktısını alabilirsiniz.Firmanızın toplam gelirinin ve giderlerinin ne kadar olduğunu günlük, aylık ve yıllık olarak listeleyebilirsiniz. Böylece firmanızla ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabını detaylı raporlamalar halinde alabilirsiniz. 

Ürün Açıklaması 

Hursoft Müşteri Takip Programı müşteri portföyünüzü büyütmeyi ve devamlılığını hedefleyen, müşteri ilişkilerini güçlendiren ve müşterilerinize değer verdiğinizi hatırlatan, kullanımı son derece kolay ve pratik bir programdır. Hursoft Müşteri Takip Programı ile sizi tercih eden müşterilerinizi ödüllendirebilir, müşterilerinize alışveriş yaptıkça kazandırdığınız puanlar sayesinde müşteri sadakatini sağlayabilirsiniz. Müşterilerinize vereceğiniz firmanıza özel tasarlanan kartlar ile firmanızın prestijli bir görünüme kavuşmasını sağlayabilir, rakiplerinizden farklılaşır ve marka bilinirliğinize katkı sağlamış olursunuz. E-mail ve Sms gönderme sistemleriyle oluşturduğunuz kampanyaları, indirim, hatırlatma veya ikaz yazılarını müşterilerinize tek tek veya toplu olarak gönderebilirsiniz. Müşterinizin daha önce aldığı ürünleri, yaptığınız satışların bilgilerini, uygulanan taksit detaylarını ve müşterinin yaptığı ödemeleri kolayca görebilir ve takibini yapabilirsiniz. Taksitli Satış Takibiyle müşterilerinizin taksit takiplerini yapabilir, otomatik ödeme planları oluşturabilir, senet basabilir, taksitlerini ödeyen ve ödemeyenlerin listesini alabilirsiniz. Stok Takip Sistemiyle firmanızın ürün alış, satış ve iade işlemlerinin takibini yapabilir ve stok durumunu kolayca görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir