Demo Türkçe Hursoft 48 MB 120
11.10.2013 01.04.2022

Belirlenen ödeme planı ve ay sonu kontrolüne göre sistem otomatik olarak üyelerin gecikme cezalarını uygular ve ödemelerine ilişkin raporlarını normal ve detaylı olarak hazırlar. Üyelerin ödeme girişlerinin tek tek ya da toplu olarak yapılmasına imkan tanır. Üyelerin çıkarma ya da üyeliği devir ettirme işlemlerini, sistem “üyelere üyelikten çıkan ve devir eden” olarak ayrı ayrı dosyalar açarak tüm bilgilerini muhafaza eder. Üyelere gönderilecek olan ihtarname, mektup, tebligat, sirkü vb. yazılarını zarfsız ve matbu olarak ilgili üyelerin raporlarıyla birlikte yazıcıdan alınabilmesini ve Pdf, Xls, Doc türlerinde veri aktarımı sağlar. Bilgiyi girerken yapabileceğiniz bütün hatalar sistem tarafından bilgi giriş anında kontrol edilerek yanlış bir kayıt girmeniz önlenir. Daha önce yazmış olduğunuz kayıtları silebilir, değiştirilebilir ve bu kayıtların dökümünü yazıcıdan alabilirsiniz.

Özellikleri

Sınırsız sayıda kooperatifin bilgilerini tutabilme özelliği.
Sınırsız sayıda üye kaydını tutabilir, üyelerin genel durum takibini yapabilirsiniz.
Üyeler için ister değişken isterseniz sabit ödeme planı hazırlayıp, her ödemenin tarihini, tutarını ve gecikme cezası oranını ayrı ayrı girebilirsiniz.
Tek butonla 12 ay borçlandırma, borç senet dökümleri alabilirsiniz
Elektrik su vb. sayaç takibi yapılarak borçlandırmaları ve sayaç raporu dökümleri alabilirsiniz
Borçların – Tahsilatların – Faizlerin ve Sair Borç Alacak işlemlerinin Muhasebe Entegrasyonu sağlayabilirsiniz.
Toplu aidat tahsilatı, son bakiye görüntüleme, otomatik dağılım , ödeme türüne göre dağılım, tek ve toplu olarak makbuz dökümü alabilirsiniz
Sms (kısa mesaj) , şablon tanımlanarak üyelerin bakiyelerinin cep telefonuna kısa mesaj gönderimi, kutlamalar ve kurul davetiyelerini Sms ile gönderebilirsiniz.
Gecikme cezası hesaplama istenilen ayların faiz sonuçlarını alabilirsiniz.
Tüm raporların Excel, Word, Pdf ’e Aktarımını yapabilirsiniz.
Üyelerin aidat ödemelerini tek tek girebildiğiniz gibi toplu olarak da girebilirsiniz.
Devreden veya iptal edilen üyelerin takibini yapabilir, istenilen durumda devir ve iptallerin geri alımını yapabilirsiniz.
Devir ya da iptal edilen üyelerin önceki ödeme listelerini alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir