26.12.2022 120 defa okundu

İnternette bir çok instagram gizli profilleri görüntüleme sitesi mevcuttur.

Bunlardan bir kısmı gerçekten çok başarılı bir kısmı da tamamen hesap çalmaya yönelik sosyal mühendislik olarak kullanılan aldatıcı yöntemler olarak karşımıza çıkar.

Gizli profilleri gerçekten gösteren sitelerin çalışma mantığı tamamen aynıdır. Bu mantığa göre instagram gizli profilleri gösteren siteye kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparsınız. Site sizin profilinizi hafızasına alır. Paylaşımlarınızı ve bilgilerinizi yedekler. Arkadaş listenize ve onların profiline erişir. Bir başkası da sizin profilinizi görmek istediğinde hafızasına yedeklediği bilgileri ona sunar. Genel olarak çalışma mantığı hep bu şekilde işlemektedir.

Sahte siteler de gizli profilleri gösterme vaadi ile kullanıcı adınızı ve şifrenizi alarak hesabınızı ele geçirir.

Burada profil görüntüleyiciler hakkında unutulmaması gereken şey; Instagram kullanıcılarının mahremiyetine saygı duymaktır. Ayrıca bu tür servisleri kullanmak ve bunun sonucunda oluşabilecek zararlardan sizin sorumlu olacağınızı lütfen unutmayınız.

Instagram kullanıcılarının gizli profillerini gösterme konusunda en büyük arşiv Postegro ve Lili arşividir ama maalesef son dönemlerde adı Postegro ve Lili olduğunu ileri süren bir çok site türedi. Gerçekten hangisinin orijinal servis olduğunu anlamak çok zor.

Bunun dışında Instagram gizli profilleri gösteren diğer servisleri sizin için sıralayacağız.

instagram gizli profilleri görme

Glassagram

Instagram’da gizli hesaplara bakmak için kullanabileceğiniz en iyi sitelerden biri diyebiliriz. Instagram hikayeleri, direkt mesajlar ve beğenileri gizli olarak görmenizi sağlayan bir sitedir.

eyeZy

Instagram da anonim bir şekilde gizli profillerin söyledikleri ve yaptıkları her şeyi takip edin ve izleyin.

mSpy

Instagram’da ne hakkında sohbet ettiklerini izlemenin bir yolunu mu arıyorsunuz? mSpy Instagram izleyici, gelen ve giden sohbet mesajlarını kontrol etmenizi ve kiminle konuştuklarını görmenizi sağlar.

uMobix

Kullanıcının Instagram’da ne yaptığını görmek ister misiniz? Kolay! Instagram hesaplarına tam erişim elde edin. Bu konuda oldukça başarılı uygulamalardan biridir.

Önemli bir konuyu belirtmek isteriz ki her ne kadar güvenilir görünürse görünsünler mutlaka bu tür servisleri kullanırken fake bir hesap ile giriş yapmanız asıl hesabınızın güvenliği açısından daha iyi olacaktır.

Bunun dışında gizli profilleri görmek için profilini görmek istediğiniz kullanıcıya farklı bir hesaptan istek gönderebilirsiniz.

Unutmayın bir çok hesap çalma yönteminde “gizli profilleri gösterme” iddiasında bulunan siteler üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu konuda dikkatli olunuz ve kullanıcı adınızı ve şifrenizi hiç kimseyle paylaşmayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir