30.06.2015 133 defa okundu

Apple; iPhone, iPad ve iPod touch için merakla beklenen iOS 8.4 güncellemesini yayınladı. Apple Music hizmeti ile gelen güncellemenin ayrıntıları yazımızda.

WWDC 15 etkinliğinde çevrimiçi müzik hizmeti Apple Music ile karşımıza çıkan Apple, bu yeniliğini iOS 8.4 ile sunacağını açıklamıştı. 30 Haziran tarihinde kullanıma sunulacak olan Apple Music için bugün beklenen güncelleme yayınlanmış durumda.iOS 8.4 Nasıl Yüklenir ?iOS-8-4-Cikti-indiriniOS 8.4 güncellemesi Apple Music hizmetinin yanında birçok performans ve stabilite iyileştirmesini bulunduruyor. Bu güncellemeyi isterseniz cihaz üzerinden yada iTunes yardımı ile PC/MAC’ten yükleyebilirsiniz. Güncellemeyi OTA üzerinden yüklemek için; Ayarlar >Genel >Yazılım Güncelleme bölümünden güncelleme kontrolü yapabilirsiniz. iTunes üzerinden güncellemek için ise; iTunes yazılımın açıp, cihazı USB ile PC/MAC’e bağlayıp, “Güncellemeleri Denetle” seçeneğine tıklamanız yeterlidir.iOS-8-4-Cikti-indirin-2iOS 8.4 ile Gelen Yenilikler Apple Music

Apple Music kataloğundaki milyonlarca parçayı çalmak veya daha sonra çalmak amacıyla çevrimdışı olarak tutmak için Apple Music üyesi olun.

iBooks iyileştirmeleri ve düzeltmeleri 

iBooks‘un içinden sesli kitapları tarayın, dinleyin ve indirin.

Özellikle sesli kitaplar için tasarlanmış yepyeni Şu An Çalınan özelliğinin keyfini çıkarın.

iBooks için Hazırlanan (Made for iBooks) kitaplar artık iPad‘e ek olarak iPhone‘da da çalışır.

Bir serideki kitapları doğrudan arşivinizden bulun ve ön siparişini verin.

iBooks Author ile oluşturulmuş kitaplarda araç takımları, sözlükçe ve dolaşma erişilebilirliğini iyileştirir.

Çince için yeni saptanmış font.

Arşivinizde Otomatik Gece Modu‘nu kapatmak için yeni ayar.

Satın Alınanları Gizle özelliğinin çalışmasını engelleyen bir sorunu çözer.

Kitapları iCloud‘dan indirmeyi engelleyen bir sorunu çözer.

Diğer iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri

Bir dizi Unicode karakterin alınmasının aygıtın yeniden başlamasına neden olmasıyla ilgili bir sorunu düzeltir. GPS aksesuarlarının konum verileri sağlamasını engelleyen bir sorunu düzeltir. Silinen Apple Watch uygulamalarının yeniden yüklenmesiyle ilgili bir sorunu düzeltir. 212 MB büyüklüğündeki iOS 8.4 güncellemesini yüklemeden önce her türlü duruma karşı bir yedek almanızı tavsiye ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir