07.2015 07.2015

Apple’ın iOS 8.4 ve OS X 10.10.4‘ün ardından yayınladığı iTunes 12.2‘de yer alan görseller iPod Touch, iPod nano ve iPod Shuffle‘ın yenilenebileceğini gösteriyor.

iOS 8.4 ve OS X 10.10.4 ile birlikte Apple Music için de iTunes 12.2 sürümünü yayınlayan Apple, görünen o ki iPod ailesine yeni üyeler eklemeyi düşünüyor.iPod-Ailesi-YenilenmekteKullanıcılar iPod‘larını bilgisayarlarına ilk defa taktıklarında karşılarına çıkan ekranda yer alan görselde koyu mavi iPod Touch, altın renginde iPod nano ve koyu pembe iPod Shuffle yer alıyor.

Bu görselin farkedilmesinin ardından ise Pierre Dandumont, her ürün ailesine ait 3 farklı renk ürün görsellerini de bularak kendi internet sitesinden paylaştı.

İlk olarak Belgium-iPhone tarafından farkedilen görsel sonrasında kullanıcılar iTunes üzerinde yeni ürünlere ait görsel ararken, benzer görsellerin iTunes 12.1.2‘de bulunmaması durumu, görsellerin yeni olduğunu göstermekte.iPod-Ailesi-Yenilenmekte-2Satış Tarihi 14 Temmuz Olabilir

Yayınlanan görsellerde Apple Music‘e sahip olan iOS 8.4 yüklü iPod Touch yer alırken, 5. nesil iPod Touch‘da yer alan iPod Touch askısı için yer olmadığı görülüyor. Ayrıca Takvim uygulamasında ayın 14‘ü ve Salı gününün görünüyor olması da acaba 14 Temmuz‘da yeni renkler satışa çıkıyor olabilir mi sorusunu akıllara getiriyor.

403 defa Okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir