Demo Türkçe ITraCode Software 704
10.2013 10.2013

Doğum Günü Kart Tasarım Programını  ile tüm ihtiyaçlarınız için Doğum Günü Kartı hazırlayabilirsiniz.Profesyonel olmanıza gerek yok, yüksek kalitede ve profesyonel Doğum Günü Kartı tasarlamak için ihtiyacınız olan her şeyi bu uygulamada bulabilirsiniz.

Doğum Günü Kartı Tasarım Programını kullanarak yüzlerce hazır Doğum Günü Kartından istediğinizi düzenleyebilir veya kendi Doğum Günü Kartlarınızı oluşturabilirsiniz.  Levhalar, küreler, bayraklar, spor içerikli ifadeler, özel kullanımlar için özgü ifadeler, kullanacağınız harfler için değişik yazı tipleri, ışıklandırma efektleri ve isteğinizi karşılayabilecek birçok özellik bulunmaktadır.

Programın kolay arayüzü sayesinden aradığınız Doğum Günü Kartını kolayca oluşturabilirsiniz. Program Türkçe’dir.

Kendi Doğum Günü Kartlarınızı menüdeki araçları kullanarak kısa sürede oluşturabilirsiniz. Ayrıca ana menüde seçtiğiniz Doğum Günü Kartları yine bu araçları kullanarak düzenleyebilir, onlarca yazı karakterinden birini kullanarak istediğiniz yazıyı yazabilir, oluşturduğunuz Doğum Günü Kartları JPEG, TIFF, PNG, WMF, BMP ve PDF formatlarında kaydedebilirsiniz.

Doğum Günü Kartı Tasarım Programı; Doğum Günü Kart tasarımları ile uğraşanlar için çok büyük bir kolaylık sağlıyor. 

Kendinize göre yeni Doğum Günü Kartları yapabilirsiniz. Eğer ben kendim sıfırdan yaparım Doğum Günü Kartı yapacağım derseniz yeni sayfa açıp programın sağladığı birçok kolaylık sayesinde Doğum Günü Kartlarınızı oluşturabilirsiniz.

Doğum Günü Kartı Tasarım Programı tüm kullanıcıların profesyonel Doğum Günü Kartları yapmasını sağlayacak bir yazılımıdır.

Bir kaç dakika içerisinde inanılmaz grafikler, Doğum Günü Kartları hazırlayabileceksiniz.

Döndürme, ölçekleme gibi işlemler için güçlü grafik motoru

Gölge, Şeffaflık, Parlaklık, Blur, Gradient, vb gibi nesne ve metin düzenleme, özel efektler gibi bir çok özellik içermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir