12.2020 12.2020

Web sitemizin adresi: inddir.com

inddir.com Alan adı (Domain) web sitesinde sonraki metinlerde sitemiz ve benzeri sahiplenme kelimeleri ile bahsedilecektir.

Sitemiz kesinlikle İllegal, Serial, Crack, Hack v.b içerikler barındırmaz. Bu yönde teklifler kabul edilmez. Bu yönde tekliflere cevap verilmez. Sitemiz içeriklerini yazılımın yapımcısından URL yöntemi ile çekerek yayınlar. Barındırma hizmeti sunmaz. Sitemiz içerikleri inddir.com alan adına tanımlanmış depolama kısmında barındırmaz.

Programın yapımcısı tarafından benzersiz URL adresi ile indirme işlemine sunulan programların yapımcısının itirazı olmadığı sürece inddir.com sunucularında, Subdomain de saklanarak ziyaretçilere sunulur. Barındırılan bu oran sunucunun mevcut kapasitesinin %1 oranını geçmez. Barındırılan bu %1 lik oran yine kesinlikle legal içeriklerdir.

Sitemizden bazen indirme işlemi gerçekleşmez. Sitemizde ki bilgiler bazen işe yaramaya bilir. Bu durumda sitemiz sorumluluk kabul etmez. İndirilen ve kullanılan bilgilerden doğabilecek zarar sitemizi ziyaret eden kullanıcıya ait olacaktır. Sitemiz indirilen programın kullanılması ve bilgilerin kullanılması yönünde ziyaretçiye yönlendirme yapmaz. Ziyaretçi sitemize giriş yaparak indirmiş olduğu programdan yada edinmiş olduğu bilgiden kaynaklanabilecek zararı kendi kullanma iradesinin sonucunda oluştuğunu bilir, kabul etmiş olur. Sitemiz indirilen içeriklerin kesinlikle Lisanslı bir Antivirüs yazılımı ile taranmasını tavsiye eder. Sitemizde verilen bilgilerin kullanımının ve uygulanmasının kullanıcısını inisiyatifinde olduğunu belirtir. Sitemiz indirilen programın kullanılması ve bilgilerin kullanılması sonucu oluşacak zarardan dolayı maddi manevi sorumluluk kabul etmez.

Yayından kaldırılması talep edilen içeriğin kendisine ait olduğunu iddia eden kuruluş yada kişi bunu belgelendirmek zorundadır. Bir programın yayından kaldırılmasının talep edilmesi durumunda en kısa sürede gerekli yazışmalar yapılarak program yapımcısı olduğu iddia edilen kişi yada kuruluşla iletişime geçilir. Gerekli belgelendirmenin tarafımıza ulaşması durumunda beklenmeksizin en kısa sürede ilgili içeriğin yayından kaldırılması sağlanır. Herhangi bir patent ve telif hakkını ispatlar bir belge ibraz etmeksizin içeriğin kaldırılması yönünde ki taleplere dönüş yapılmamaktadır. Belgesiz bir şekilde tarafımıza ulaşan taleplerin Adli mercilerde delil olarak sunulması tarafımızca kabul edilmeyecektir. Burada belirtilmesi gereken durum içerik kaldırıldığı halde Arama motorlarının arama sonucunda programın yayında gibi görünüyor olması durumudur. Bu durumda sitemizden sorumluluk çıkmıştır. Arama motorlarının indexleri silinene kadar arama motorlarında görünmeye devam edecektir.

İnternetin yapısı gereği sitemize ve yapımcılarına ulaşmada ve iletişim sağlamada sorunlar çıkabilmektedir. İletişimin sağlanacağı süre boyunca oluşacak zararlardan sorumluluk kabul tarafımız sorumluluk kabul etmeyecektir.

Ziyaretçiler sitede yorum bıraktığında yorum formunda gösterilen verileri ve ayrıca istenmeyen yorum tespitine yardımcı olmak için ziyaretçinin IP adresi ve tarayıcı bilgisi metnini de toplarız.

Sitemizdeki içerikler (ör. videolar, görseller, makaleler, vb.) içerebilir. Diğer web sitelerinden gömülen içerik, ziyaretçinin diğer web sitesini ziyaret etmiş gibi, tam olarak aynı şekilde davranır.

Gerekli yazışmalar için https://www.inddir.com/iletisim/ URL adresinde yer alan Formu kullanabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.