Ücretsiz Türkçe Mehmet Can 3.6 MB 236
01.01.2014 01.04.2022

Muhbir (Sanal Takip) yazılımı yüklendiği bilgisayarda neler yapıldığını, hangi sitelere girildiğini, yapılan yazışmaları, yazılan şifreleri yani klavye ile yazılan her şeyi kaydeder. Ayrıca sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında bilgisayarın ekran görüntülerini kaydeder. Kaydedilen her şeyi, belirlediğiniz E-Posta adresine belirlediğiniz zaman aralıklarında otomatik olarak gönderir. Ayrıca sizin belirlediğiniz bir USB Disk bilgisayara takıldığında, USB diskinizi algılar ve kaydedilen her şeyi USB diskinize gizlice kopyalar.

Bu yazılımın asıl amacı ebeveynlerin çocuklarının bilgisayar kullanırken neler yaptıklarını öğrenmelerini sağlamak, çocuklarının karşılaşabileceği kötü durumları asgari düzeye indirmelerini sağlamaktır. Ayrıca Muhbir’i personel takibi için de kullanabilirsiniz. Muhbir’i lütfen yasal olarak kullanınız.

Muhbir kişisel gelişim amacıyla geliştirilmiştir. Muhbir’i kullanmak için ücret ödemeniz gerekmez. Ancak “Otomatik USB Yedekleyici” ve “Otomatik E-Posta” özelliklerinin kullanımı kısıtlanmıştır. Bu özellikler 7 gün boyunca kullanılabilir. Bu süre sonunda kullanmaya devam etmek isterseniz bağış yapmanız gereklidir. Yapacağınız bağışlar Muhbir’i geliştirmek ve yeni yazılımlar üretmek için kullanılacaktır.

Muhbir’i lütfen yasal olarak kullanınız.

Özellikleri
Tamamen gizli olarak çalışır.
Yaptığı tüm işlemleri arka planda sessizce yapar.
Sizin belirlediğiniz şifre ve kısayol tuşları ile görünür hale geçer.
Muhbir arka planda çalışırken belirlediğiniz kısayol tuşları ile Muhbir’i görünür yapmadan durdurabilirsiniz ya da çalıştırabilirsiniz.
Kaydettiği tüm bilgileri belirlediğiniz E-Posta adresine gizlice gönderir.
Kaydettiği tüm bilgileri belirlediğiniz USB Diske gizlice kopyalar.
Bilgisayarınızda birden fazla kullanıcı hesabı varsa takip edilecek hesapları belirleyebilirsiniz.
Kaydedilen verileri HTML formatında dışa aktarabilirsiniz.
Tüm kişisel bilgilerinizi şifreleyerek kaydeder.(E-Posta adresiniz, E-Posta şifreniz, Giriş şifreniz, USB Disk isimleri vb.)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir