Ücretsiz Türkçe Opera Software ASA 779
10.2013 10.2013

Opera Next indirOpera Next, test aşamasında olan ve Chromium altyapısıyla oluşturulmuş yeni bir Opera web tarayıcıdır. Güncel ve stabil Opera’yı indirmek için burayı tıklayın…

Beklenmedik şeyler bulun
Keşfet özelliği, dünyanın dört bir tarafındaki kaliteli haberleri ve eğlenceli konuları size getirir. Çeşitli kategorilerde yeni şeyler keşfedin, kendi bölgeniz ve dilinize ait makaleleri okuyun.

Gezinme ve tarz bir arada
Opera siz hassas ve kaliteli bir arayüz sunar. Modern stille güçlü özellikleri birleştiren Opera, web’in kapılarını sonuna kadar açma ve her noktasını keşfetme özgürlüğü sunar.

Kolayca arama yapın ve dolaşın
Opera, arama ve web’de gezinme için sezgisel ve güçlü bir sisteme sahiptir. Birden fazla arama sağlayıcısı kullanarak arama yapın ve yazarken site önerilerini görüntüleyin.

Yavaş ağ bağlantılarında hızlanın
Turbo modu sayfaları daha hızlı ve tüm bağlantı koşullarında yüklenecek şekilde sıkıştırır. Bağlantınız yavaşladığında da performanslı bir şekilde çalışmanızı sağlar.

Sık kullandıklarınızı düzenleyin
Gelişmiş Hızlı Erişim özelliği, en çok ziyaret ettiğiniz siteleri özel bir başlangıç sayfasında toplar. Ayrıntılı arama ve gruplama seçeneğiyle sık kullandığınız içeriğe hızla erişin ve arama yapın.

Bulduklarınızı kaybetmeyin
Daha sonra ihtiyaç duyacağınız bir şey mi buldunuz? Cep tek bir tıklamayla sayfaları kaydeder ve sayfalarınızı basit ve ayrıntılı bir listeye dönüştürür. Cep içeriğini yeniden boyutlandırılabilir sayfa önizlemesiyle tarayın veya kayıtlı bilgiler arasında anahtar kelime araması yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir