Shareware/Deneme Türkçe Sahra Soft 193
11.10.2013 01.04.2022

Sahra Soft  Ürün Stok Programı  ile fazla kafa karıştırmadan hızlı ürün satışı ve stoklama yapabilirsiniz   Ürün Stok Programı ile ürünlerin barkod unu okutmak veya barkod numarası klavyeden manüel girmek veya ürün adıyla arama yapmak suretiyle satış yapabilirsiniz.   Ürün Stok Programı ile cari hesap tutabilirsiniz   Ürün Stok Programı ile müşteri takip edebileceğiniz, müşterilerinizin hangi tarihte hangi ürünü aldığını ve hangi tarihte ödemelerde bulunuğu, müşterinizin işletmenize ne kadar borcu  görebilirsiniz. Ürün Stok Programı ile  veresiye defteri tutabilirsiniz Ürün Stok Programınızda market inizdeki ürünleriniz belirlediğiniz miktarın altına düştüğünde sizi uyarır. Ürün Stok Programı ile market inizdeki toplam ürün değerinin toplamını alış ve satış fiyatından görebilirsiniz. Ürün Stok Programı ilekullanışlı ve pratik bir programdır.

1- ÜRÜN GİRİŞİ :

–   Ürün Stok Programına daha önce kaydedilmemiş bir ürün ise ürünü   Ürün Stok Programına tanıtabilirsiniz. Her ürün bir kez kaydedildikten sonra tekrar kaydedilmesine gerek yoktur.   Ürün Stok Programına daha önce kaydedilmemiş bir ürün ise ürünü   Ürün Stok Programına tanıtabilirsiniz. Toptancıya Nakit ve Kredi Kartı ile ödediyseniz Toptancı Hesap Detayında sadece aldığınız ürün ve miktarları görünecek Veresiye Seçmeniz halinde ürün miktarı ve detayı yanı sıra girdiğiniz ürünün alış fiyatı üzerinden toptancı hesabına borç kaydı olarak eklenecektir.

2- SATIŞ İŞLEMİ :

–   Ürün Stok Programında Market inizde bulunan ürünlerden barkod unu okutarak veya ürün adıyla görüntüleyebilir, görüntülediğiniz ürünün satışını seri bir şekilde nakit, kredi kartı ile veya veresiye defteri olan müşterilerinize veresiye ve taksitli satış gerçekleştirebilir, para üstü hesaplamadan satışı gerçekleştirebilir, satış bilgi fişini yazdırabilir, yapılan tüm satışları raporlar bölümünden görebilirsiniz. Ayrıca veresiye satışlarda   Ürün Stok Programı müşteri veresiye defterine eklediğinden ayrıca işlemenize gerek yoktur.

3- MÜŞTERİ İADESİ :

–   Ürün Stok Programında Müşterinin iade ettiği ürünü stoklarınıza ekleyebilir ayrıca kritik stok miktarını görebilirsiniz.

4- MÜŞTERİ BİLGİLERİ :

–   Ürün Stok Programında müşterilerinizin her türlü bilgilerini kaydedebilir düzeltebilir veya silebilir Müşteri Takip edebilirsiniz.

–   Ürün Stok Programında Müşterilerinize veresiye defteri açabilirsiniz.   

–  Ürün Stok Programında Müşterilerinizin veresiye toplam borcu veya taksit toplamlarını görebilirsiniz.Taksiti gecikmiş müşterilerinizi listeleyebilirsiniz.

–  Ürün Stok Programında Tüm müşterilerinizin veresiye toplamı ve taksit toplamlarını görüntüleyebilirsiniz.

–  Ürün Stok Programında Müşterilerinizin market inize iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

                a) VERESİYE DEFTERİ :  Ürün Stok Programında İstediğiniz tarih veya tarihleri arası tüm ödeme ve alışverişlerini görebilir, tarih ve saat belirtilmiş olarak borç ve alışveriş detaylarını Excel listesine aktarabilir ayrıca yazdırabilirsiniz. Veresiye defterine müşteriden aldığınız taksiti veya ödemeyi kaydedebilirsiniz. Kalan borcunu veya taksitini görebilirsiniz.  Ürün Stok Programı ayrıca Veresiye Programı olarakda kullanılabilir.

5- STOKLAR :

–  Ürün Stok Programında stoklarınızda kayıtlı ürünlerin barkod numarasını, alış fiyatını, satış fiyatını,  mevcut stok miktarını ve belirlediğiniz kritik stok miktarını görüntüleyebilirsiniz.

–  Ürün Stok Programında stoklarınızda kayıtlı ürünlerinizi ürün adı ile arama yapabilir, stoklarınıza yeni ürünü ekleyebilirsiniz.

–  Ürün Stok Programında stoklarınıza kayıtlı ürünün bilgilerini değiştirebilir, alış ve satış fiyatlarını yeniden düzenleyebilir veya ürünü silebilirsiniz.

–  Ürün Stok Programında Market inizde kritik stok un altına düşen ürünlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede market inize alınması gereken ürünleri değerlendirebilirsiniz.

–  Ürün Stok Programında Market inizdeki ürünlerin toplamının alış ve satış fiyatından görüntüleyebilirsiniz.

6- RAPORLAR :

–  Ürün Stok Programında Ürün satış, ürün alış ve ürün iade işlemlerin raporlarını tarih arlıklarına göre detaylı olarak sıralayabilirsiniz

7- KASA :

–  Ürün Stok Programında Market inizde gelir gider akışını tarih aralıklarına göre izleyebilirsiniz.

– Ürün Stok Programı otomatik olarak gelir-gider akşını sağlamaktadır. (nakit satışlarda kasaya gelir, toptancıya ödeme yapıldığında kasaya gider kaydeder v.b.)

– Ürün Stok Programında Otomatik gelir-gider akşının dışında kalan gelir veya giderlerinizi manüel olarak girebilirsiniz.

8- TOPTANCILAR :

– Ürün Stok Programına toptancılarınızın her türlü bilgilerini kaydedebilirsiniz.

– Ürün Stok Programında Sisteminize kaydettiğiniz toptancılara ne kadar borcunuz olduğunu görebilir ve toptancıya ödeme yapabilirsiniz.

– Ürün Stok Programına kaydettiğiniz toptancılarınızın bilgilerini değiştirebilirsiniz.

– Ürün Stok Programında kayıtlı toptancılarınızın bilgilerini silebilirsiniz.

– Ürün Stok Programında kayıtlı toptancılarınızın bütün bilgilerini görüntüleyebilirsiniz

– Ürün Stok Programında Market inizde bulunan ürünlerin toptancıya iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

9- PERSONELLER :

– Ürün Stok Programında Market inizde çalışan personellerinizin bilgilerini kaydedebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

– Ürün Stok Programında Personellerinizi kaydederken Ürün Stok Programında görüntülenmesini ve kullanmasını istediğiniz sayfalara yetki verebilir veya yetkilerini kısıtlayabilirsiniz.

– Ürün Stok Programında Personelleriniz kendi ismiyle oturum açtığı takdirde,Ürün Stok Programında yaptığı işlemleri (ürün girişi, satış işlemi, iade işlemi v.b.)

10- ŞİFRE :

– Ürün Stok Programında İşletme sahibi veya eklediğiniz personellerin şifresini değiştirebilirsiniz. Bu sayede her bir personel kendi adı ve şifresiyle oturum açacak yetkisi dahilinde program sayfalarını kullanabilecektir.

11- AJANDA :

– Ürün Stok Programında Ajandanıza her türlü bilgilerinizi kaydedebilir, kaydettiğiniz bilgileri tam liste halinde veya hafta arlıklarına göre görüntüleyebilirsiniz.

– Ürün Stok Programında Ajandanıza istediğiniz her türlü not bilgisi kaydedebilirsiniz.

– Ürün Stok Programında Ajandanıza ödeme bilgisi ekleyebilir, eklediğiniz ödeme bilgilerini gün, hafta, ve tam liste olarak görüntüleyebilir, gün içinde toplam ödeme miktarını görebilirsiniz.

– Ürün Stok Programı ajandanıza kaydettiğiniz bilgilerinizi, programınız açık olduğu taktirde ve saati geldiğinde kaydettiğiniz not veya ödeme bilgisi hakkında size uyarı bilgisi verecektir.

12- DÖVİZ KURLARI :

– Ürün Stok Programında Merkez Bankası günlük döviz kurlarını görüntüleyebilirsiniz.

13- HESAP MAKİNESİ :

– Ürün Stok Programında İİşletim sisteminize ait hesap makinesini ihtiyaç duyduğunuz takdirde kullanabilirsiniz.

Ayrıca  Ürün Stok Programımız Cari Hesap programı, Market Programı, Depo Programı ve Veresiye Programı olarak da kullanılabilir. ık olduğu taktirde ve saati geldiğinde kaydettiğiniz not veya Ürün Stok Programında stoklarınıza kayıtlı ürünün bilgilerini değiştirebilir, alış ve satış fiyatlarını yeniden düzenleyebilir veya ürünü silebilirsiniz. Ürün Stok Programında stoklarınıza kayıtlı ürünün bilgilerini değiştirebilir, alış ve satış fiyatlarını yeniden düzenleyebilir veya ürünü silebilirsiniz. Ürün Stok Programında stoklarınıza kayıtlı ürünün bilgilerini değiştirebilir, alış ve satış fiyatlarını yeniden düzenleyebilir veya ürünü silebilirsiniz. Ürün Stok Programında stoklarınıza kayıtlı ürünün bilgilerini değiştirebilir, alış ve satış fiyatlarını yeniden düzenleyebilir veya ürünü silebilirsiniz.

– 

6- RAPORLAR :

– 

7- KA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

...
Fortop FLV Player
Freeware/Ücretsiz
...
Karaoke
Freeware/Ücretsiz
...
Freecorder
Freeware/Ücretsiz
...
Dungeon Raider
Freeware/Ücretsiz
...
SoundDownloader
Freeware/Ücretsiz
...
Star Racing
Freeware/Ücretsiz
...
Belarc Advisor
Freeware/Ücretsiz
...
TD Connector
Freeware/Ücretsiz
...
Battlefield 2142 türkçe Yama
Freeware/Ücretsiz