Freeware/Ücretsiz Türkçe Shareaza 350
07.2013 07.2013

Shareaza en zengin ve gelişmiş dosya paylaşımı yazılımlarından biridir. EDonkey2000, Gnutella, BitTorrent ve Shareaza’nın kendi ağı Gnutella2 (G2) olmak üzere dört değişik P2P ağının gücünü size sunar. Bununla da kalmıyor. Shareaza tamamen ÜCRETSİZDİR ve hiçbir can sıkıcı reklam ya da pop-up pencere göstermez. Hiçbir istenmeyen, üçüncü şahıslardan bilgisayarınızda karışıklık çıkaracak bir program kurmaz. Casus yazılım yok, kayıt olmak yok, ücretli sürüm yok. Sadece indirin ve kullanın. Bu kadar basit.

  • 4 Değişik P2P ağının gücünü aynı anda kullanın!Dört ağ çok geniş bir kullanıcı kitlesi anlamına gelir. Daha fazla aramanıza gerek yok: Shareaza aradığınız dosyaları bulur.
  • Birden fazla kaynaktan indirinİndirmeleri olmaları gerektiği gibi yaşayın: Hızlı olarak! Shareaza bir dosyayı 4 ağdan aynı anda indirebilir!
  • Gelişmiş dosya çözümlemeBozuk dosyalara ve sessiz mp3’lere elveda deyin. Shareaza indirim bitmeden önce bozuklukarın farkına varır ve onları onarır.
  • Aradığınız dosyaları Gnutella2’nin Global Arama işleviyle bulun!Ağın sadece bir bölümünü değil, tümünü tarayın. Shareaza aradığınız dosyayı bulacaktır!
  • Çoklu sonuç sekmeleriHer arama yeni bir pencerede gösterilir. Arama sonuçlarınız diğer aramalar tarafından silinmez. Shareaza istediğiniz aramayı sizin istediğiniz zaman, sizin istediğiniz gibi yapar!
  • Önizlemeler, kullanıcı yorumları ve derecelendirmeleri Arama panosundan doğrudan resim ve filmlerin önizlemelerini görebilirsiniz. Dahası, diğer kullanıcıların yorum ve derecelendirmelerini de okuyabilirsiniz. Shareaza sahte dosyalardan korunmanızı ve indirdiğiniz dosyaların gerçekten istediğiniz dosyalar olmasını sağlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir