10.2015 11.2015

Kaliteli, ücretsiz WordPress Temaları edinebileceğiniz siteler.

WordPress kullanıcılarının en sık karşılaştığı sorunlardan biri Kaliteli, hızlı, tasarım olarak göze hoş gelen bir tema bulmaktır. Bu özelliklere sahip bir tema sitenize gelen ziyaretçilerin tekrardan sitenizi ziyaret etme oranını olumlu açıdan etkiler.

Ücretsiz bir şekilde tema hizmeti veren oldukça kaliteli siteler bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla:

WordPress Ucretsiz Tema

THEMEUM : Ücretsiz, ücretli bir çok temayı barındıran sitede hemen hemen bir çok kategoriye ait teme bulabilirsiniz. Özgün tasarımlı temalarıyla dikkat çeken THEMEUM içerisinde Responsive yani Mobil uyumlu temalarda bulabilirsiniz.

THEMEUM sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

FabThemes: Bir çok WordPress temayı ücretsiz bir şekilde sunan FabThemes‘i diğer tema sitelerinden ayıran en büyük özelliği aramış oldugunuz temanın özelliklerine göre sıralama yapabiliyor olmanızdır. FabThemes de aradıgınız temayı Kategorisi, rengi gibi özellikleri seçebilirsiniz. Sitede temaların özellikleri ve kurulumu da ayrıntılı bir şekilde verilmiş. “Browse Themes”  bölümünden aradığınız temanın renk ve türünü seçebilir “Download Theme” butonuyla anında indirebilirsiniz.

FabThemes sitesini buradan indirebilirsiniz.

Inkhive: Bu sitede de ücretsiz ve ücretli WordPress temaları yer almakta. Sitede Mobil uyumlu Responsive temalar bulabilirsiniz.

Inkhive sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Towfiqi: Ücretli ve ücretsiz temalar sunan Towfiqi sitesinde ücretsizler bölümünde 8 adet çok hoş temalar bulabilirsiniz.

Towfiqi sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

SimpleWpThemes: Geniş bir ücretsiz ve ücretli tema arşivine sahip olan siteden beğendiğiniz bir temayı kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

SimpleWpThemes sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

641 defa Okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir