Shareware/Deneme İngilizce Ascora GmbH 128
08.10.2013 01.04.2022

Sistem temizleme ve onarım yazılımı olan Wash and Go ile gereksiz atık dosyalardan birkaç dakika içinde kurtularak bilgisayarınızın hızlanmasını sağlayabilir ve  sisteminizdeki hataları düzeltebilirsiniz. 32 ve 64 bit işletim sistemlerinde çalışan Wash and Go’nun temel özellikleri şu şekilde:

Güvenlik Önlemleri İçerir

Wash and Go ile tarama yaptıktan sonra listelenen verileri korkmadan silebilirsiniz, çünkü Wash and Go silindiği zaman sistemin çalışmasını sekteye uğratacak verileri etiketler ve sizi uyarır. Bu tarz kritik verileri yanlışlıkla silseniz bile 7 günlük backup özelliği sayesinde sorun yaşamadan geri dönüş yapabilirsiniz.

Gereksiz Çöp Dosyaları Kaldırır

Wash and Go sisteminizde yer alan eski günlük ve döküm dosyalarını, gereksiz kurulum ve ön bellek verilerini, hizmet paketi yüklemelerini, kullanılmayan yedek dosyaları ve temp klasörlerini başarıyla temizleyerek sisteminizin performansını arttırır.

İzler kaldırır

Wash and Go kulandığınız tarayıcıların önbellek verilerini, çerezlerini ve geçmiş bilgilerini temizleyerek iz bırakmanızı engeller.

Otomatik Temizleme

Wash and Go otomatik temizleme özelliği sayesinde belirlediğiniz gün ve saatlerde uygulamanın çalışmasını sağlayabilir böylece sistem performansının her zaman en üst seviyede olmasını sağlayabilirsiniz.

Sistem Hatalarını Düzeltir

Wash and Go ile bilgisayarınızdaki bozuk kısayolları, Windows Kayıt Defteri hatalarını, hatalı yükleme dosylarını ve kayıt defteri sorunlarını düzeltebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

...
Unvanquished
Freeware/Ücretsiz
...
Jahshaka
Freeware/Ücretsiz
...
KL-Detector
Freeware/Ücretsiz
...
onlineTV
Freeware/Ücretsiz
...
DriverIdentifier
Freeware/Ücretsiz
...
Outlook on the Desktop
Freeware/Ücretsiz
...
Puran File Recovery
Ücretsiz 3 MB
...
Google Notebook
Freeware/Ücretsiz
...
VIPRE Antivirus
Shareware/Deneme