06.07.2015 115 defa okundu

WhatsApp, iPhone için yeni Beta sürümünü yayınladı. WhatsApp Beta sürümünde birçok yenilik bulunmakta. WhatsApp v2.12.5.16 indirme linki yazımızda.

7’den 70’e herkesin kullandığı mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Yeniliklerle gelen Beta v2.12.5.16 sürümünün nihayet geliştiricilerden sonra halka açık şekilde Beta sürümü de yayınlandı.

WhatsApp Yeni Özellikleri ile Daha KullanışlıWhatsapp-indirWhatsApp Beta sürümünde uygulamaya birçok yeni özellikler ekleniyor. Bunlardan en önemlisi ise kişiselleştirilebilir bildirim sesi seçebilmeniz. Artık WhatsApp’ta kişiye özel bildirim sesi ayarlayarak kimden mesaj geldiğini basitçe öğrenebileceksiniz. Ayrıca yeni gelen özellik sayesinde kişiye özel arkaplan resmi ayarlayabileceksiniz.

Tüm mesajları okundu olarak işaretle özelliği ile farklı kişilerden gelen mesajları tek dokunuş ile okundu olarak işaretleyebilecek, Hızlı yanıt özelliği ile WhatsApp uygulamasını açmadan hızlı bir şekilde,bildirim merkezinden mesajları cevaplayabileceksiniz.

WhatsApp grup mesajlarında olan sessize alma özelliği artık birebir görüşmelerde de kullanılabilecek. Fotoğraf gönderirken düzenleme seçenekleri de yeni güncelleme ile WhatsApp kullanıcılarına sunulacaktır.

iPhone için WhatsApp Beta v2.12.5.16 sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

“WhatsApp Beta Sürümünü Yayınladı” için bir yanıt

  1. elekber dedi ki:

    Cok guzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir