07.2015 07.2015

Windows 10‘u sevmediniz mi ? Hoşunuza gitmedi mi ? Windows 10 size yavaş mı geliyor ? Yoksa başka bir neden mi var ? Windows 8.1’e geri mi dönmek istiyorsunuz ? İşte tamda bu konu üzerine sizler için bir yazı hazırladık. Bugün sizlere windows 10‘dan windows 8.1‘e nasıl geri dönüş yapılır, onu anlatacağız. İşte detaylar.windows-10-nasil-geri-donulur

1. Adım : Alttaki resimde olduğu gibi, bilgisayarımızın sol alt köşesinde duran ”windows simgesine” tıklayalım.

windows-10-nasil-geri-donulur-12. Adım : Daha sonra karşımıza gelen menüden ”ayarlar” kısmına tıklayın.

windows-10-nasil-geri-donulur-23. Adım : Daha sonra karşımıza gelen sayfadan ”güncelleştirme ve güvenlik” kısmına tıklayın.

windows-10-nasil-geri-donulur-34. Adım :  Daha sonra sol tarafta duran menüden ”kurtarma” seçeneğine tıklayın.

windows-10-nasil-geri-donulur-45. Adım : Sonra altaki resimde gördüğünüz gibi karşımıza 3 tane seçenek çıktı. Biz ”windows 8.1’e geri dön” başlığının ”başlarken” butonuna tıklayacağız.windows-10-nasil-geri-donulur-56. Adım : Daha sonra windows bize bir soru soracak, o soruyu cevapladıktan sonra ”ileri” butonuna tıklayın.

windows-10-nasil-geri-donulur-67. Adım : Daha sonra karşımıza gelen sayfada windows size güncelleme sırasında neler yapıp neler yapmamamız gerektiğini söylüyor. Bunada ”ileri” seçneğine tıkladıktan sonra Windows 8.1‘e geri dönüş işleminiz başlayacaktır.

windows-10-nasil-geri-donulur-7Windows 8.1’e geri dönebildiniz mi ?

584 defa Okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir