02.09.2015 536 defa okundu

Windows 10 çıktı çıkalı haliyle, yazılımsal problemler meydana geldi ve bunu düzeltmeye çalıştılar. Bu problemler yüzünden biz beklemede kaldık ve sistem, herhangi bir yerden gelecek virüs’e veya trojen’e yani sisteme zarar verebilecek şeylere savunmasız kaldı. Bizde bu yazımızda sizlere Windows 10 uyumlu antivirüs programları’nı sıraladık. İşte Windows 10 uyumlu antivirüs programları.

windows-10-uyumlu-antivirus-programlari

Eset Smart Security

Türkçe dil desteği ile bizlere gelen, Eset smart security, 30 günlük deneme süresi ile, kullanıcılarını oldukça sevindiriyor. Bu 30 günlük deneme süresini isterseniz uzatabiliyorsunuz. Eset Smart Security programını sitemizden indirebilirsiniz.

windows-10-uyumlu-antivirus-programlari-1

Kaspersky Internet Security

Oldukça kullanışlı ve güvenilir olan Kaspersky, hızlı ve ayrıntılı bir temizlik yaparak, bilgisayarınızın daha rahat çalışmasını sağlıyor. Türkçe dil desteği ve sorunsuz çalışan kaspersky, hem bilgisayarınızı hem de mobil cihazınızı koruma altına alabiliyorsunuz. Kaspersky Internet Security programını sitemizden indirebilirsiniz.

windows-10-uyumlu-antivirus-programlari-2


360 Total Security

360 Total Security programı, gerçek zamanlı çalışarak, bilgisayarınızda bulunan virüsleri anında temizler ve bilgisayara bulaşacak olan virüslerin sızmasını engeller. Bilgisayarınızı hızlandırır ve iyleştirir. Virüslü internet sitelerine girdiğiniz zaman sizi uyarır, virüs bulaşırsa’da engeller. Bilgisayarınızda oluşan problemleri onarır.

windows-10-uyumlu-antivirus-programlari-3

Avast Free Antivirus

Türkçe ve ingilizce dil seçeneği olan  Avast Free Antivirus, bilgisayarınızın güncellemelerini, veritabanının durumunu, bilgisayarınızın performans durumunu test eder. Zararlı yazılımları siler, bilinmeyen dosyaları temizler. Oldukça hızlı çalışan Avast Free Antivirus, gelişmiş araçları ile bilgisayarınıza bakım onarım yapar.

windows-10-uyumlu-antivirus-programlari-4

McAfee Internet Security

McAfee Internet Security‘nin en dikkat çeken özelliği şüphesiz hızlı tarama yapmasıdır. McAfee Internet Security tam 8 kat hızlı tarama yaparak, size en iyi sonuçları çıkarır. Düzenli kontrol paneli sayesinde daha rahat bir kullanım hissi yaşayacaksınız. McAfee Internet Security‘de Ebeveyn kilidi bulunmaktadır. Ebeveyn kilidi sayesinde, çocuklarınızın zararlı internet sitelerine girmesini engelleyebilirsiniz. Sisteminize zarar verebilecek bir içerik bulduğunda sizi uyarır, zararlı internet sitelerine gireceğiniz zaman sizi uyarır. Ve daha birçok özelliği bulunan McAfee Internet Security, sizi çok memnun bırakacak.

windows-10-uyumlu-antivirus-programlari-5

BitDefender Internet Security

BitDefender Internet Security programı, bilgisayarınızda güvenlik açığı olup olmadığını kontrol eder. Bitdefender sayesinde önemli belgelerinizi, dosyalarınızı şifreleyebilirsiniz. Anti Hırsızlık koruması sayesinde, bilgisayarınıza kimse kolay kolay erişim sağlayamayacak yani sızamayacaktır. Bilgisayarınızı güvenli ve tam tarar. Bitdefender sayesinde, bilgisayarınızdan silinmeyen programlar veya dosyaları, rahat bir şekilde silebilirsiniz. Güncellemeleri anında alabilirsiniz. Bitdefender ile korunan cihazlarınıza uzaktan tarama yapabilirsiniz.

windows-10-uyumlu-antivirus-programlari-6

Ad-Aware Free Antivirus

Ad-Aware ile tarayıcınıza sizden habersiz sızan virüslü internet sitelerini veya tarayıcınızın ana sayfasını değiştiren yazılımları, anında bloke eder. Önceden bulaşmış olan virüsleri, trojen dosyalarını bilgisayarınızdan temizler. Tarayıcınızı birbirine katan internet sitelerini ortadan kaldırır. Ve sizin web‘de daha güvenli dolaşmanızı sağlar.

windows-10-uyumlu-antivirus-programlari-7

AVG Internet Security

Gelişmiş özelliklere sahip olan AVG Internet Security, virüs veya sistemi tehdit eden yazılımları engeller, istenmeyen mailleri, postaları durdurur, tehdit olarak algılanan bağlantı adreslerini engeller, sildiğiniz dosyalardan geriye bir şey bırakmaz yani tamamen siler. Dosyalarınızın güvende kalmasını sağlar, bilgisayar korsanlarının, bilgisayarınıza sızmasını engeller, bilgisayarınızı korur.

windows-10-uyumlu-antivirus-programlari-8

Bu virüs programlarından herhangi birini bilgisayarınıza yüklediniz mi ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir