12.2019 12.2019

Yaani arama motorunun duyurusu yapıldıktan kısa bir süre sonra Yaani Mail hizmetinin de başlayacağı söylenmişti.

O gün geldi ve Yaani Mail hizmeti başladı.

Web yada Mobil uygulamasını yükleyerek sizde @yaani.com uzantılı mail adresi alabilirsiniz. Öncelikle adınızı soyadınızı almanızı öneririm. 🙂

Turkcell ilk olarak Milli arama motorunu geliştirdi şimdi de Mail servisini yayınladı. Bundan sonraki gelişmeleri ve yenilikleri de merakla bekliyoruz.

Servis olarak diğer mail hizmetlerinden çok bir farkı olmasa da Turkcell’in yaptığı açıklamaya göre Yaani Mail verilerinin yani kullanıcı verilerinin Türkiye’de bulunan yüksek güvenlikli veri merkezlerinde, Turkcell sunucularında saklandığı belirtiliyor. Bir kullanıcı olarak en önemlisi de bu olsa gerek.

Mail şu an için 2 GB saklama alanı veriyor. Yorumlara bakılırsa kullanıcıların bu alanın arttırılması yönünde talepleri var. Rakipleri ile kıyaslandığında 2 GB alan oldukça yetersiz görünüyor.

Turkcell ayrıca Turkcell  kullanıcıları için Yaani Mail kullanıcılarının internet kotalarından eksitmeyeceğini de belirtmiş. Bu durum biraz olsun Yaani Mail’i cazip hale getiriyor.

Yaani Mail kullanmak isteyenler ad, soyad, doğum tarihi, gizli soru alanlarını doldurarak ücretsiz bir şekilde üye olabiliyor. Turkcell’in ücretli Yaani Mail servisi olacak mı bunu ilerleyen zamanda göreceğiz.

yaani mail

Android cihazlar için YaaniMail BURADAN indirebilirsiniz.

Apple cihazlar için YaaniMail BURADAN indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir