07.2015 07.2015

YouTube, mobil platformlara sessiz sedasız, haber vermeden yeni özelliğini kullanıma sundu. Güncelleme notlarında yer almayan YouTube’un yeni özelliği haberimizde.

Karşımıza sürekli yeni özellikler ile çıkan YouTube, geçtiğimiz gün de sürpriz bir şekilde Android ve iOS platformları için bir güncelleme yayınladı. Güncelleme içeriğinde “Uygulamamızda her zaman iyileştirmeler ve düzletmeler yapıyoruz” sözü yer alıyordu. Doğal olarak ilk başta herkes bu güncellemenin hataları düzeltebilen bir güncelleme olduğunu zannetti.YouTubeYouTube’a 60 FPS Desteği Geldi

YouTube’u güncelleyen iOS ve Android kullanıcıları, 1080p video izlemek istediklerinde 60 FPS desteğinin olduğunu fark etti. Daha önce Web sürümünde 60 FPS’e destek veren YouTube, böylelikle sessiz sedasız bu desteği mobil platformlara da sunmuş oldu.YouTube-Yeni-Ozelligini-Sundu-11080P 60 FPS özelliğini kullanabilmek için sadece YouTube uygulamasını güncellemeniz yetiyor. YouTube‘u güncelledikten sonra 60FPS desteği olan videoları akıcı ve hızlı bir şekilde mobil cihazlarınızdan izleyebilirsiniz. Aşağıdaki butonları kullanarak, android için veya ios için youtube’u indirebilirsiniz.

İos için Youtube Tıkla

Android için Youtube Tıkla

 

418 defa Okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir