Demo İngilizce Adobe 3 MB 187
09.10.2013 01.04.2022

Film, TV, video ve web için hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturabileceğiniz başarılı bir programdır.

Sinema için film girişleri, Başlıkları, tanıtımlar ve geçişler gibi işlemleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Hayal dünyanızda kurguladığınız bir animasyon işlemini sıfırdan oluşturabilir gerçekçi bir şekilde derleme işlemi gerçekleştirerek çıktı alabilirsiniz.

Örneğin bir video üzerinde yağmur efekti yapabilir, bir nesnenin gerçekçi bir şekilde yanmasını sağlayabilirsiniz.

Bir logo veya karakteri animasyonla dönüştürerek istediğiniz yön ve sürede geçişini sağlayabilirsiniz.

Her beceri düzeyine uygun yüzlerce video eğitimini izleyerek programın kullanımını öğrenebilirsiniz.

Program yaygın bir şekilde kullanıldığı için bir çok dilde istediğiniz kadar yazılı ve ya görsel kaynaklara ulaşabilirsiniz.

Satın alma işleminden sonra 100 GB bulut depolama alanı, ücretsiz mobil uygulamalar ve dosya paylaşım özellikleri standart olarak gelmektedir.

Programı ücretsiz bir şekilde indirerek 7 gün boyunca bütün özelliklerden yararlanabilirsiniz.

macOS ve Windows işletim sistemlerinde Adobe After Effects kullanabilirsiniz.

Programın retina özelliği sayesinde işlemler üzerinde çok detaylı çalışmalar yaparak keskin görüntüler elde edebilirsiniz. Pikzel kırılma sorununu yaşamazsınız. Unutmayın görsel olarak yayınladığınız donanım çözünürlük olarak yeterli değilse bu sorun Adobe After Effects den değil donanımdandır.

Evet, öğrenciler ve öğretmenler tüm Adobe After Effects den %60 oranındaki büyük indirimden yararlanabilirler.

Satın alma işlemini devam ettirdiğiniz sürece After Effects’in son sürümündeki tüm özelliklerden ve güncellemelerden yararlanabilirsiniz.

Sosyal medyadan 8K sinema yayınına kadar bir çok platform için içerik üretebilirsiniz. Dilerseniz içeriklerinizi program içerisinden export ederek kolay bir şekilde paylaşım işlemi yapabilirsiniz.

İçeriklerinizi milisaniyeler seviyesinde yüksek çözünürlükte düzenlemeler yaparak hatasız bir şekilde geçiş işlemleri yapabilirsiniz.

Hareketli grafikler ve birleştirme teknikleriyle hayal dünyanız da ki işlemleri görsele aktarın.

Unutmayın. Adobe ürünlerinin tamamına yakını Creative Cloud uygulama çatısı altında barındırılmaktadır. Adobe tarafından geliştirilen bir programı kullanmak için öncelikle Creative Cloud uygulamasını kurmalısınız. Daha sonra bu uygulama içerisinden istediğiniz Adobe ürününü satın alarak yine uygulama içerisinden yükleyebilirsiniz. İsterseniz tamamını yada almak istediğiniz herhangi bir Adobe ürününü Creative Cloud uygulama içerisinden gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizden indirdiğiniz Creative Cloud uygulamasıdır. Kurulumu gerçekleştirip gerekli Adobe üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra Adobe After Effects programını indirebilir yada satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir