Deneme Sürümü Türkçe Adobe 1.6 GB 306
10.10.2013 01.04.2022

En çok satan tüketici fotoğraf düzenleme yazılımı Adobe® Photoshop® Elements 11 resimleri güçlü, kullanımı kolay seçeneklerle düzenlemenize ve bunları baskı, web, Facebook ve diğer yöntemlerle paylaşmanıza yardımcı olur. Günlük anlık çekimlerinizi heyecan verici fotoğraflara kolaylıkla dönüştürebileceğinizin bilincinde olarak anı yaşayın.

Mükemmel fotoğrafı kolayca oluşturun
Bir fotoğrafın stilini başka bir fotoğrafa eşleştirmek, eksiksiz ve kesintisiz panoramalar oluşturmak, ışığı mükemmel çekimler ve güzel grup çekimleri elde etmek ve eğlenceli sonuçlar almak amacıyla farklı yüzlerin parçalarını birleştirmek için harika Photomerge teknolojisinden yararlanın.

Güvenilir bir çözüm seçin
Dijital görüntü düzenleme için profesyonel standart olan Adobe® Photoshop® yazılımı temel alınarak oluşturulmuş güçlü bir resim düzenleme çözümü ile fotoğraflarınıza hayat verin.

Hem güçlü hem de kullanması kolay tek bir ürünle her şeyi yapın
Tüm fotoğraf ihtiyaçlarınız için Photoshop Elements 11’i kullanın. Fotoğrafları sezgisel olarak organize edin ve bulun, bunları düzenleyip zenginleştirin, özel fotoğraf hatıraları oluşturun ve baskı, web ve daha fazla yollarla paylaşın.

Hatıralarınızı kolaylıkla takip edin
Kullanışlı Düzenleyici içinde tüm fotoğraflarınızı ve video kliplerinizi bulun ve yönetin. En iyi fotoğraflarınızı ve kliplerinizi ya da belirli kişi ve nesnelerin olduğu fotoğrafları bulmak için otomatik seçenekleri kullanın.

Adım adım yardıma güvenin
Bir fotoğrafı baştan itibaren düzeltmek, vinyet efekti eklemek veya mükemmel bir portre mi oluşturmak istiyorsunuz? İstediğiniz sonuçları hızla elde etmek için önemli adımlarda yardım almak üzere Kılavuzlu Düzenlemeleri kullanın.

Birkaç saniyede kusurlu fotoğrafların olağanüstü görünmesini sağlayın
Dişleri beyazlatmak, gökyüzünü daha mavi göstermek, rengi, kontrastı ve ışıklandırmayı düzeltmek ve ardından bir grup ayar önizlemesi içinden en iyi sonucu seçmek için tek adımlık kısayolları kullanın. Fotoğraflardaki fazlalıkları da anında kaldırabilirsiniz.

Kolay kullanılan seçeneklerle fotoğraflarınızı bambaşka bir hale getirin
100’den fazla fırça efektiyle fotoğraflarınızın belirli alanlarını zenginleştirin. Renkli orijinallerinizi zarif, incelikli siyah-beyazlara dönüştürün veya mükemmel görünümü elde etmek için rengi hızlı bir şekilde ayarlayın.

Esnek mizanpajlarla yaratıcılığınızı sergileyin
Profesyonel olarak tasarlanmış şablonları kullanarak dakikalar içinde takvimler, albüm sayfaları, kartlar ve daha fazlasını oluşturun ya da çalışmalarınızı her yönden özelleştirin. Yeni şekiller ve şablonlarla eğlenceli, ışıl ışıl görüntüler elde edin.

Deneyimleri web üzerinde yepyeni yollarla paylaşın
İstediğiniz animasyonlu şablonları içeren benzersiz, etkileşimli Çevrimiçi Albümlerde fotoğraf ve videolarınızla gösteriş yapın. Bunları Photoshop Showcase aracılığıyla veya kendi web sitenizde paylaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir