Ücretsiz Türkçe AMD 455 MB 487
04.05.2022 06.05.2022

AMD donanımlarına sahip bilgisayarlarda son yazılım özelliklerine, oyun istatistiklerine, performans raporlarına, sürücü güncellemelerine ve çok daha fazlasına tek bir program üzerinden ulaşabileceğiniz yazılımdır.

AMD Radeon Adrenalin Windows 10 ve Windows 11 işletim sistemleri için uyumludur. Windows 11’e geçen kullanıcılar bu sürümü indirerek rahatlıkla kullanabilirler. AMD Radeon Adrenalin oldukça kullanışlı araçlar sunmaktadır. Program içerisinden oynadığınız oyunların video kaydını alabilirsiniz. Ekran görüntüsü çekebilirsiniz. Oyun hakkında size bir istatiksel bir analiz sunarak bilgisayarınızın oyun karşısında ki performansını görebilirsiniz.  Program bilgisayarı otomatik taradığı için yeni bir oyun yüklediğinizde AMD Radeon Adrenalin içerisinde oyunu görebilirsiniz. Ayrıca oyunu programa tanıtmaya gerek kalmaz.

Program ile telefonunuzu da yönetebilirsiniz. Dosya aktarma, kopyalama işlemlerini telefonunuzu bilgisayara bağlayarak AMD Radeon Adrenalin içerisinden yapabilirsiniz.

Program bilgisayarınızın donanımsal özelliklerini analiz ederek en zayıf donanımı size gösterir ve onun yerine alabileceğiniz en uygun donanımı size sunar. Ayrıca AMD Radeon Adrenalin ile bilgisayarınızın işlemci, fan, ekran kartı, ana kart gibi donanımsal teknik bilgileri size gösterir. FPS, GPU, VRAM, CPU ve RAM değerlerini görebilirsiniz.

Radeon Software Adrenalin

Bilgisayarın performans ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Oyun, Standart, Tasarruf ve eSpor seçeneklerinden birine geçiş yaparak performans düzenlemesi yapabilirsiniz.

Program üzerinden canlı yayın yapabilirsiniz. Sadece ses ya da görüntü ve ya her ikisini kayıt edebileceğiniz tümleşik bir özellikte bulunuyor. Kayıt edilen görüntüyü program içerisinden çıkmadan geri sardırıp tekrara izleyebilirsiniz. Anlık GIF özelliği sayesinde ekran kaydı esnasında özel GIF’ler oluşturabilirsiniz.

AMD Radeon Adrenalin Adobe Photoshop gibi bir sistemi zorlayabilecek programları da otomatik tarayarak programı kullanırken bilgisayarınızın performansını görmenizi sağlar. AMD Software: Adrenalin Edition’ı doğrudan oyun içinde açmak için ALT+R kısayol tuşunu kullanabilirsiniz.

AMD Link özelliği sayesinde Oyun PC’nize telefonunuzdan, tabletinizden veya TV’nizden bağlanabilirsiniz. AMD Radeon Adrenalin ile sisteminizde yerel çok oyunculu oyunlar oynamasına olanak tanıyan yeni bir özellik olan Link Game’i kullanarak arkadaşlarınızla daha önce hiç olmadığı gibi bağlantı kurabilirsiniz.

Radeon™ Süper Çözünürlük (RSR), AMD FidelityFX™ Süper Çözünürlük (FSR) teknolojisini destekleyen donanımlarda bu özellikleri ayarlamanızı da sağlar. AMD FreeSync teknolojisini destekleyen monitörlerde AMD Radeon Adrenalin programı ile AMD FreeSync ayarını aktif edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir