Ücretli İngilizce InnerSloth LLC 50 MB 650
12.2020 12.2020

Among Us, Bilgisayarınıza indirip oynayabileceğiniz Online bir oyun. Oyunu Steam’dan indirip oynayabilirsiniz.

Among Us şu an en çok tercih edilen oyunların başında geliyor. Oyunu doğrudan indirebileceğiniz bir link yok. Steam’dan ücretli bir şekilde satın alınarak oynanabiliyor.

Online bir şekilde milyonlarca kullanıcı ile birlikte Among Us oyununa dahil olabilirsiniz.

Grafiksel olarak gelişmiş görsel bir oyun değil ama oyunun konusu gereği eğlenceli bir şekilde birçok kişi tarafından tercih edilen bir oyun.

Oyunda uzay geminizi kalkış için hazırlıyorsunuz. Çevirim içi yani internete bağlı olarak 4-10 oyuncu ile birlikte oynuyorsunuz.

Güvene dayalı oyunda mürettebattan bir yada daha fazlası herkesi öldürerek hayatta kalmaya çalışıyor. Sezgisel bir şekilde bu kişiye yakalanmamaya çalışıyorsunuz.

Oyun Steam üzerinden ücretli indirilmeye sunulsa da Google Play’den Android telefona ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz.

Oyunu Bilgisayarda oynamak isteyenler Bilgisayarlarına BlueStacks gibi emülatörler kurarak oyunu oynayabilirsiniz.

Among Us 4 – 10 oyuncu ile oynanır. Oyunculardam 1 ya da 3’ü rastgele sahtekar olarak seçilir. Geri kalan oyuncular Uzay gemisinin mürettebatı olarak kalıyor. Oyun belirli alanlarda geçiyor. Bu alanlar uzay gemisi (The Skeld), karargah binası (Mira HQ) ve gezegen üssü olarak bilinen Polus olabilmektedir.

Oyuncular küçük görevleri yapmak zorunda. Mürettebat Uzay gemisini hazırlamak için kablolama yapma, yakıt doldurma ve sistemler üzerinde çalışma gibi görevleri oluyor.

among us indir

Peki Among Us oyunu Nasıl Oynanır?

Sahtekarlar da mürettebatın hazırlıklarını sabote ederek gemiye zarar vermekle görev yapıyor. Havalandırmaları ve geminin diğer yerlerini sabote ediyor. Sahtekarlar diğer mürettebata uyum sağlamış gibi görünüyor. Sahtekarları ortaya çıkarmak için sahte bir görev listesi veriliyor. Öldürülen mürettebat hayalet oluyor ve duvarlardan geçebiliyor. Mürettebat hayaletleri höremiyor ama hayaletler birbirlerini oyun içerisinde göre biliyor. Her oyuncunun görüş alanı bir huni açısı kadar sınırlı bir alan. Onun dışındaki alanlar görünmüyor. Oyun içerisinde ilerledikçe diğer alanları görebiliyorsunuz. Hayaletlerin amacı da yaşayan arkadaşlarına yardım ederek görevleri tamamlamalarını sağlıyor.

Oyunu Bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız minimum sistem gereksinimi şu şekilde olmalıdır.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
  • İşlemci: SSE2 komut seti desteği
  • Bellek: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir hafıza alanı

Sistem gereksinimi olarak çok güçlü bilgisayarlara ihtiyaç duymuyor.

Among Us Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Among Us Türkçe değil ama Among Us Türkçe yamasını indirerek oyunu %100 Türkçe yapabilirsiniz.

Among Us Türkçe yamasını BURADAN indirin.

İndirdiğiniz yamaya çift tıklayarak kurulumu yapın. Sizden dosya yolunu isteyecektir.

Burada dikkatli bir şekilde Dosya yolu olarak Steam/Steamapps/Common/Among Us yolunu seçin. Oyunun ara yüzü %100 yüz Türkçe olurken oyun içerisinde çok küçük yerler İngilizce olarak kalmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir