Ücretsiz Türkçe Andreaplanet 19 MB 250
17.06.2022 17.06.2022

AndreaMosaic resim mozaiği yaratma programıdır.

Programla önce bir mozaik yapmak istediğiniz resmi belirlersiniz. Daha sonra iki veya daha fazla resmi kullanarak en başta belirlediğiniz resmin üzerine mozaik yaparsınız.

Programla mozaik yapacağınız resmi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Kare veya dikdörtgen olacak şeklide ayarlama yapabilirsiniz. Mozaik boyutunu özelleştirebilirsiniz. Çözünürlük ayarı yaparak kullanım amacınıza göre yüksek kalite de mozaikler yapabilirsiniz. Her bir mozaik karesinin boyutunu ve birbirlerine olan mesafesini belirleyebilirsiniz. Dilerseniz mozaikleri alt alta gelecek şekilde bölebileceğiniz gibi kare kayması şekilde birbirlerini ortalayacak şekilde de ayarlayabilirsiniz.

Resimleri ister orijinal isterseniz de 90 ve 180 derece döndürebilirsiniz. Ayna efekti verebilirsiniz.

Mozaik yapma programı

Programın kullanım arayüzü oldukça basit bir şekilde hazırlanmış Yukarıda belirtilen işlemleri tek bir pencerede başka pencerelere ve sekmelere geçiş yapmadan ayarlama işlemlerini yapabilirsiniz. Sistem kaynaklarını yormayan program görevini başarılı ve hızlı bir şekilde yerine getirebiliyor.

Sürükle bırak özelliği sayesinde resimleri tek tek eklemek gerekmiyor. Bir klasör içerisinde ki resimleri isterseniz klasör yolunu göstererek de ekleyebilirsiniz isterseniz topluca seçip programın içerisine sürükleyerek de ekleyebilirsiniz.

Hazırlanan resimlerden tablolar oluşturabilir ve ya baskı yapılacak bir objenin üzerine göre ayarlama yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir