Ücretsiz Türkçe Bilsoft Yazılım 10.3 MB 236
11.10.2013 01.04.2022

Bu program ile artık toplu SMS göndermek hem çok kolay hemde çok hızlı. Android işletim sistemli telefonunuzu bilgisayara bağlayarak normal telefonlara kıyasla
3 KAT DAHA HIZLI SMS gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca 900 karaktere kadar uzun SMS mesajları göndermeniz mümkün. Program kendi hattınız üzerinden SMS gönderdiğinden dolayı %95′ e varan maliyet avantajı sağlamaktadır. Sadece kendi telefonunuz üzerinden bedavaya binlerce kişiye sms gönderebilirsiniz.
Piyasada 1.000 Adet SMS ortalama 30 TL, 5.000 SMS ise 150 TL tutmaktadır. Halbuki tüm GSM operatörleri düzenledikleri kampayalarda 5.000 SMS’i 10 TL’ ye vermektedir. Dolayısıyla programımız piyasadan 150 TL’ye alacağınız bir hizmeti 10 TL’ ye sağlamaktadır. Yani paranızın %95’i cebinizde kalacak! Göndereceğiniz SMS’ler hattınız üzerinden gideceği için hem HIZLI hemde %100 ulaşma garantili gönderilmektedir.

Uygun fiyata SMS göndermek için GSM operatörlerinin (Turkcell, Avea, Vodafone) SMS kampanyalarından yararlanabilirsiniz. (Operatörlerin SMS kampanyaları farklılık göstermektedir. Güncel SMS kampanyaları için operatörlerden bilgi alınız.)

Excel’den rehber yükleme özelliği ile mevcut kayıtlı rehberinizi excelden programa hızlı birşekilde aktarabilirsiniz. Ayrıca manuel olarak programa yeni numara tanımlaması yapabilirsiniz.

Özel günler için (Kandil,Bayram vb.) yada işiniz ile ilgili bildiri ve kampanyaları toplu SMS olarak gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir