Ücretsiz Türkçe AnTuTu 36 MB
27.07.2015 01.04.2022

antutu-benchmark-inddirTelefonunuzun özelliklerini ve performans değerini görebileceğiniz bunları diğer telefonlarla karşılaştırabileceğiniz bir sistem test etme uygulamasıdır. Bu uygulama yardımıyla telefonunuzun özelliklerini veya kıyaslamak istediğiniz telefonun özelliklerini internette arayıp yorulmuyor ve zaman kaybetmiyorsunuz. Bu program sayesinde, telefonunuzun durumunu daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Uygulamaya girdiğiniz zaman karşınıza ”başlat” butonu çıkacaktır. O butona tıklayarak uygulamayı çalıştırabilirsiniz. uygulama telefonunuzu 3 değişik kategoride inceliyor.

1) Normal Test

Başlat butonuna tıklayın ve testi başlatın.Test bittikten sonra diğer telefonlara göre telefonunuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Detaylar butonuna dokunarak telefonunuzun puanına bakabilir,CPU,RAM,2D,3D,Grafik durumunu öğrenebilirsiniz. Ana menüye tekrar dönerek üst sağ taraftan Cihaz Bilgileri bölümüne dokunursanız bu bölümden telefonunuzun markasından imei numarasına kadar bütün bilgileri öğrenebilirsiniz.

2) Stabilite Testi

Ana ekrandaki yinele butonuna tıklayarak test kategorisini açın ve Stabilite testine dokunarak işlemi başlatın. Tarama bittikten sonra stabilite ve sıcaklık değerine ulaşabilirsiniz.

3) OpenGL Testi

Bu testi ek uygulama indirerek yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.