Ücretsiz Türkçe Binance 64 MB 311
21.02.2021 01.04.2022

Binance kripto para borsasını yakından takip edebileceğiniz bir ekosistemdir.

Alt Coin ve Üst Coin de yer alan Kripto para borsasını yakından takip edebilirsiniz. Düşük komisyon karşılığında alım ve satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Binance Windows, Android, Apple, MacOS ve diğer bir çok platformları destekler. Kripto borsasında Binance ile otomatik talimatlar vererek belirli bir seviyeye yükselen yada düşen coin için otomatik satma veya alma talimatı vererek kayıplarınızın önüne geçebilir yada gelirlerinizi arttıra bilirsiniz.

Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin gibi 150 den fazla sanal paranın takibini yapabilirsiniz. Dilerseniz alım ve satım işlemi yapabilirsiniz.

Gelişmiş bir ara yüzü vardır. Kripto paraların geçmişine bakarak en yüksek veya en düşük dönemlerini inceleyerek detaylı analiz yapabilirsiniz. Bu işlemlerin yanı sıra belirli kripto paralar için düzenli alma ve satma talimatları de verebilirsiniz. Belirli bir para bakiyesi yükleyerek yatırımlarınızı belirlediğiniz işlemler üzerinden yürütebilirsiniz. Kar ve zarar oranlarınızı takip ederek kendi durumunuz hakkında grafiksel olarak bilgi edine bilirsiniz. Sanal paralar arasında bozdurma işlemi yapmadan al sat yapabilirsiniz.

Kripto para gönderip alabilirsiniz. Bir çok alanda ödemelerinizi Bitcoin ile yapabilirsiniz.

Binance kart alarak bir çok alanda para transferi yada diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni başlayanlar içinde büyük kolaylıklar sağlıyor. Gelişmiş ara yüzü ve anlaşılır analiz araçları sayesinde detaylı takiplerde yapabilme imkanı sunuyor.

Türkçe dilinde 7/24 canlı destek alabileceğiniz hizmetleri de bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir