Ücretsiz Türkçe BiP A.S. 80 MB 172
10.01.2021 01.04.2022

Akıllı telefonlarınızdan operatör fark etmeksizin internet bağlantısı kullanarak iletişim kurabileceğiniz bir programdır.

Bunun için ayrıca bir ücret ödemezsiniz. Herhangi bir üyelik ücreti e gerektirmez. Uygulama ile sesli arama yapabilir, fotoğraf, video, belge, sesli mesaj ve konum gönderebilir ve alabilirsiniz.

Telefonunuz kapalı dahi olsa Bilgisayarınızdan kullanmaya devam edebilirsiniz. Diğer rakiplerinden farklı olarak numaranız görünmeden de farklı sohbet gruplarında sohbet edebilirsiniz.

Turkcell destekli olduğu için diğer yerli yazılımlara karşı daha avantajlı konumda olan BİP ile gündelik hayatta kullanabileceğiniz bir çok servisi de yine uygulama içerisinde kullanabilirsiniz.

İçerisinde bir çok servis yer aldığı için sade bir ara yüz isteyen kullanıcılar için biraz sıkıcı bir durum oluşabilir.

Sohbetlerinizde ücretsiz olarak binlerce çıkartmadan dilediğinizi kullanarak yazışmaları renkli hale getirebilirsiniz.

Uygulama sayesinde nerede olursanız olun internet bağlantısının olduğu her yerden HD kalitesinde ÜCRETSİZ olarak 10 kişiye kadar kesintisiz sesli görüşme ve canlı görüntülü görüşme (konferans) yapabilirsiniz.

1000 kişiye kadar kalabalık gruplar oluşturabilirsiniz isterseniz gruplarınıza zamanlama atayabilirsiniz. Yani zamanı gelen grup kendiliğinden otomatik olarak silinir. Bu özellik de belli bir amaç için kısa süreliğine bir araya gelmiş insanlar için oldukça kullanışlı bir durum.

HD Kalitesinde fotoğraf ve video gönderebilirsiniz göndermeden önce fotoğraflar üzerinde ikinci yardımcı bir uygulamaya ihtiyaç duymadan yazı, çizim veya emoji ekleyerek renklendirebilirsiniz.

“Takip Et” özelliği ile istediğiniz kişi ile izin verdiğiniz sürece birbirinizin konumunu takip edebilirsiniz.

Tema seçeneklerinden istediğiniz bir tema ve renk kombinasyonu ile BİP uygulamasını renkli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Deprem ve yangın gibi doğal afetteler de önceden belirlediğiniz 10 kişiye tek bir butonla ulaşıp yardım isteyebilirsiniz. Belirlediğiniz kişilere aynı anda “Güvendeyim” ya da “Acil Durum Bildir” şeklinde bildirim gönderebilirsiniz.

AKUT, AFAD, 112 Acil, 155 Polis İmdat ve 110 İtfaiye gibi yardım kuruluşlarına tek bir tuşla ulaşabilirsiniz.

BiP Keşfet özelliği ile popüler yüzlerce oyunu oynayabilirsiniz. Hava durumundan döviz kurlarına, canlı maç yorumlarından ödüllü yarışmalara kadar bir çok farklı ve eğlenceli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Uygulama içerisinde hediye internet kazanabilirsiniz. Belirli konumları takip ederek varmış olduğunuz konumda sizi bekleyen hediyelerden ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’ndan bilet sorgulayabilir bilet işlemlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

BiP Turkcell mühendisleri tarafından geliştirilen yerli bir iletişim platformudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir