Ücretsiz Türkçe Blockman Go 151 MB 375
02.01.2021 01.04.2022

Blockman GO mesajlaşma ve arkadaş edinmeyi bir araya getiren oldukça geniş kapsamlı bir oyun.

Genel anlamda bir tek oyun yer almıyor. Blockman Go’yu bir oyunlar topluluğu gibi düşünün. Hemen hemen her alanda kendinize göre bir oyun bulma ihtimaliniz çok yüksek. İçerisinde yer alan oyunlardan birini seçebilir arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyun içerisinde yer alan karakterleri kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Kendinize tarz karakterler oluşturabilirsiniz.

Oyun içerisinde isterseniz kimsenin görmeyeceği bir şekilde mesaj gönderebilirsiniz. Yada arkadaşlarınızla birlikte bir grup kurarak, grup içerisinden yazışabilirsiniz.

Takım oyunu ve ya tek başınıza mücadele ederek Sohbet bölümünden arkadaşlarınızla birlikte tartışabilir, fikir alış verişinde bulunabilir siniz.

Oluşturmak istediğiniz karakterlere cinsiyete göre dekor ve sitil belirleyebilirsiniz. Oyunculara ait tarzların dışına çıkarak kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz tarzınızdan sıkıldığınız an değişiklik yapabilirsiniz.

Oyuna üyelik girişi yapılarak oynanabiliyor. Her geçen gün gelen güncellemeler ile birlikte yeni özellikler de  ekleniyor.

“Blockman Go” için bir yanıt

  1. BERKE dedi ki:

    teşekkürler elinize sağlık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir