Ücretsiz Türkçe Canva 105 MB 310
05.05.2021 01.04.2022

Canva logo, instagram story, WhatsApp durum ve benzeri görsel hazırlama programıdır.

Bunlar dışında çok geniş bir tasarım alanı mevcuttur.

Logo, Afiş, Sunum, El İlanı, Kart, İnfografik, Kartvizit, Instagram Hikayesi, Instagram Gönderisi, Özgeçmiş, Kartpostal, Menü, Kitap ayracı, Sertifika tasarımlarını kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Canva tasarım işini o kadar kolaylaştırmış durumda ki mobil bir cihazdan dahi kolay bir şekilde tasarım yapabilirsiniz.

İsterseniz binlerce tasarımlardan istediğiniz bir tasarımı kendinize göre düzenleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternette ve başka ortamlarda gördüğünüz profesyonel tasarımların bir çoğunun Canva ile yapıldığından emin olabilirsiniz.

Program tamamen ücretsiz fakat tasarımlarınızı sizin belirleyeceğiniz boyutta ve arka planı saydam bir şekilde indirmek istiyorsanız ücretli paket almanız gerekecek.

Eğer üniversitede öğrenci yada Akademisyen iseniz ya da Öğretmen iseniz gerekli belgeleri Buradan yükleyerek ücretli paketi ücretsiz kullanabilirsiniz.

Canva ile isterseniz hazır fotoğraflardan birini kullanın isterseniz kendiniz bir fotoğraf ekleyerek düzenleme yapabilirsiniz.

Sunum hazarlarken kolay bir şekilde sayfa ekleyebilirsiniz. Sunum geçişlerine Animasyon ekleyerek müzik belirleyebilirsiniz. Geçiş süresini belirleyerek her bir slayta farklı süre ekleyebilirsiniz.

Canva hem web sitesinden giriş yaparak isterseniz Bilgisayara programı indirerek isterseniz de telefon ve tablete uygulamasını yükleyerek kullanabilirsiniz.

En güzel yanların dan biride istediğiniz herhangi bir konuda arama yaptığınızda o konu ile ilgili binlerce hazır tasarımlar bulabilirsiniz.

Her geçen gün büyüyen arşivin en önemli nedeni sizin yapmış olduğunuz tasarımları da bir başkasının görebiliyor olmasıdır.

Tabi siz isterseniz kendi tasarımlarınızı da başka Canva kullanıcılarına açabilirsiniz.

İster sosyal medya kullanıcısı olun ister ticari bir faaliyette bulunun isterseniz de herhangi bir sosyal sorumlulukta görev yapan biri olun mutlaka Canva içerisinde size göre bir tasarım bulacaksınız.

Görselleri istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz gibi görsellerle birlikte yazı metinlerini de boyut, font, renk olarak değiştirebilirsiniz ve yazıları ister fotoğraf üstüne isterseniz düz açık bir alana konumlandırabilirsiniz.

Facebook, Twitter, Pinterest için animasyonlu sosyal medya gönderileri oluşturarak takipçilerinizi ve etkileşimlerinizi arttırabilirsiniz.

Gelişmiş düzenleme araçları sayesinde Arka Plan Çıkarıcı – tek bir dokunuşla fotoğrafları düzenleyin. Fotoğrafları kırpın, kesin.

Zoom için fotoğraf arka plan düzenleyicisiyle eğlenceli bir sanal sınıf oluşturun.

Yapmış olduğunuz tasarımları aileniz ve arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir